zonguldak merkez halı yıkama hizmeti Şato Halı Yıkama

Zonguldak Merkez Halı Yıkama Hizmeti Şato Halı Yıkama

Çınartepe Mahallesi Akaryakıt Sokak No: 42 Zonguldak » Merkez Merkez, Zonguldak
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Zonguldak Merkez Halı Yıkama Hizmeti Şato Halı Yıkama
Toprak Dırbalı - Şahan Hamut
Çınartepe Mahallesi Akaryakıt Sokak No: 42 Zonguldak » Merkez
Merkez , Zonguldak
İş Alanları

Halı Yıkama

Şato Halı Yıkama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Zonguldak'da Hizmet Vermekteyiz.

Zonguldak Merkez Halı Yıkama Hizmeti Şato Halı Yıkama Hakkında

Firmamız; Zonguldak Halı Yıkama sektöründe profesyonel hizmet vermek üzere siz değerli müşterilerimize kapılarını açmıştır. Sektöre kapılarımızı açtığımızdan bugüne kadar ileri teknoloji yıkama makinelerimiz, temiz, titiz, hijyenik ve sürekli kendini yenileyen kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörde adımızdan sıklıkla söz ettirdik. Verdiğimiz titiz ve temiz hizmet anlayışımız ile evde kendi çabalarınız ile yıkanması mümkün olmayan halı, koltuk, çekyat, kanepe,battaniye, yorgan gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ,vip araç temizliği,pasta cila,boya koruma de yapmaktayız.

 

Firmamıza alo halı yıkama hattımız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra en kısa zamanda adresinize gelerek temizlenmesini talep ettiğiniz ürünlerinizi ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Ürünlerinizi alırken karışmamaları adına üzerine barkot yapıştırıyor ve bir nüshasını size teslim ediyoruz. Böylelikle ürünlerinizin firmamıza gelen başka ürünler ile karışma olasılığını sıfıra indiriyoruz. Yıkanmasını talep ettiğiniz ürünleriniz ilk olarak anti bakteriyel temizlik malzemeleri ve ileri teknoloji cihazlarımız ile temizlenip, yıkanıp, kurutulur. Daha sonra kontrol odalarına alınarak incelenir. Herhangi bir problem yok ise paketlendikten sonra tekrar adresinize teslim edilir.

 

Firma olarak temizlik ve yıkama işlemlerimizde insan ve çevre sağlığına odaklı hizmet anlayışımız ile sağlığa hiçbir zararı olmayan temizlik ürünleri kullanıyoruz. Ürünleriniz yıkama ve temizlik esnasında firmamızın garantisi altındadır. Dolayısıyla firmamızdan kaynaklı zararlarda garanti hizmeti veriyoruz. Firma olarak sektördeki faaliyet alanımızda yer alan pek çok firma arasından sıyrılarak lider ve öncü bir firma olmak başlıca hedefimizdir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.