tekirdağ ergene doğal gıda ürünleri Ergene Kars Yöresel Şarküteri Ve Kahvaltı

Tekirdağ Ergene Doğal Gıda Ürünleri Ergene Kars Yöresel Şarküteri Ve Kahvaltı

Marmaracık Mah. Fatih Kızıltoprak Cad. No: 10/a Ergene Tekirdağ » Merkez Merkez, Tekirdağ
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Tekirdağ Ergene Doğal Gıda Ürünleri Ergene Kars Yöresel Şarküteri Ve Kahvaltı
Sermin Göydaş
Marmaracık Mah. Fatih Kızıltoprak Cad. No: 10/a Ergene Tekirdağ » Merkez
Merkez , Tekirdağ
İş Alanları

Yöresel Ürünler

Ergene Kars Yöresel Şarküteri Ve Kahvaltı Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Tekirdağ/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Tekirdağ Ergene Doğal Gıda Ürünleri Ergene Kars Yöresel Şarküteri Ve Kahvaltı Hakkında

Tekirdağ’ da kurulan firmamız, Kars’ ın yöresel bütün ürünlerini siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar getiriyor. Sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınızı ve geleceğinizi düşündüğümüz için, alanında uzman olduğumuz bir konuda sizlerin de faydalanması için Ergene Kars Yöresel Şarküteriyi açtık. Üretiminden işleyişine kadar olan sürede tamamen doğal ortamında ve organik gübreyle yetişen ürünlerin, köy kadınlarının desteği ile her bir detayı düşünülerek, el emeği ürünlerimizi sizlere en sağlıklı ve doğal şekilde sunuyoruz.

Tekirdağ/ Merkez de kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamıza siz değerli müşterilerimizi davet ediyoruz. İster bilgilendirmek için isterseniz ürünlerimizi tatmak için uğrayabilirsiniz. Hijyenik koşullarda ürettiğimiz ve işlediğimiz ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen ürünlerimiz geniş ürün çeşitliliğimiz ile tüm kitleye hitap etmektedir. Doğanın içerisinden toplanan ve kendi çiftliğimizde ürettiğimiz hammaddelerimiz en saf ve en katkısız haliyle sofralarınıza gelmektedir.

Kars gıda ürünlerini her detayına kadar düşünülerek sizlere sergileyen bizler, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabilirsiniz. Ergene Kars Yöresel Şarküteri’ ye geldiğinizde bulabileceğiniz ürünler; köy peyniri, kahvaltılık ürünler, doğal tereyağı, beyaz peynir, zeytinyağlı sarma, kars kaşarı, reçel çeşitleri, içli köfte, beyaz peynir, doğal bal, baharat çeşitleri ve daha fazlası için bizleri tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimizi incelerken ve ilgilenirken, acıktığınızı düşünüyorsanız tost yapabiliyoruz. Dilerseniz evlere servis de yapabiliyoruz.

Ürünlerimizden sipariş vermek isterseniz, telefon numaralarımızdan sipariş verebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.