tekirdağ çorlu oto kuaför hizmeti Trend Oto Kuaför

Tekirdağ Çorlu Oto Kuaför Hizmeti Trend Oto Kuaför

Rumeli Mah. Bülent Ecevit Bulvarı ( Çerezland İlerisi ) No: 161/163 Tekirdağ » Çorlu Çorlu, Tekirdağ
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Tekirdağ Çorlu Oto Kuaför Hizmeti Trend Oto Kuaför
Onur Mandacıoğlu - Yusuf Özen
Rumeli Mah. Bülent Ecevit Bulvarı ( Çerezland İlerisi ) No: 161/163 Tekirdağ » Çorlu
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Oto Yıkama

Trend Oto Kuaför Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Tekirdağ/çorlu'da Hizmet Vermekteyiz.

Tekirdağ Çorlu Oto Kuaför Hizmeti Trend Oto Kuaför Hakkında

Detaylı temizlik, iç dış yıkama, pasta cila, boya koruma, seramik kaplama, far temizlemesi ve cam kaput filmi gibi hizmetleri sizlere sunan Trend Oto Kuaför müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Aracınızın temizliği ve görünümü sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önem taşımaktadır. Aracınızı bize teslim ettikten sonra yapılan işlemlerden sonra teslim alırken farkı anlayacak ve firmamıza teşekkür edeceksiniz.

Aracınıza İç dış detaylı temizlik yapılmakta ve sonrasında aracınıza istediğiniz hizmeti vermekteyiz. Yoğun trafikte ve bazı günler zamanınızın çoğunu aracınızda geçirmektesiniz. Aracınızda geçirdiğiniz zamanı gelin beraber keyifli hale getirelim. Aracınızı kullanırken zevk alacağınız bir ortam oluşturmak bizim işimiz. Yaptığımız işlemlerle aracınıza getirdiğimiz yenilikler kullanıcı olarak sizleri mutlu etmekte ve araç kullanımınız daha keyifli hale gelmektedir.

Gerekli güvenlik önlemlerini alan firmamız Tekirdağ Otomotiv sektöründe profesyonelliği ile ön plana çıkmakta ve kaliteli hizmetiyle listenin başında yer almaktadır. Önce güvenlik sonra kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek çalışan uzman kadromuz, daima bu ilkeyle disiplinli çalışmasını sürdürmektedir. Firmamız hem çalışan güvenliğine hem de araç güvenliğine çok dikkat etmekte bu konuda gerekli tüm tedbirleri almaktadır. İçiniz rahat bir şekilde aracınızı uzman ekiplerimizin ellerine teslim edebilir ve istediğiniz işlem gerçekleştiğinde teslim alarak keyifle aracınıza binebilirsiniz. Trend Oto Kuaför gün geçtikçe kendini geliştirerek değerli müşterilerine çok daha kaliteli hizmet vermektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.