şanlıurfa viranşehir öğrenme güçlüğü danışmanlığı Karacadağ Rehabilitasyon

Şanlıurfa Viranşehir Öğrenme Güçlüğü Danışmanlığı Karacadağ Rehabilitasyon

Emiroğlu Mahallesi 1299. Sokak No: 12 / 1 (Bayramlar Halı Saha Arkası) Şanlıurfa » Viranşehir Viransehir, Şanlıurfa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Şanlıurfa Viranşehir Öğrenme Güçlüğü Danışmanlığı Karacadağ Rehabilitasyon
Orhan Demir
Emiroğlu Mahallesi 1299. Sokak No: 12 / 1 (Bayramlar Halı Saha Arkası) Şanlıurfa » Viranşehir
Viransehir , Şanlıurfa
İş Alanları

Rehabilitasyon Merkezleri

Karacadağ Rehabilitasyon Urfa Viranşehir'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Şanlıurfa Viranşehir Öğrenme Güçlüğü Danışmanlığı Karacadağ Rehabilitasyon Hakkında

Otizmli çocuklarda davranış sorunları Artikülasyon bozukluğu Kekemelik Otizm spektrum bozukluğu Gecikmiş dil ve konuşma bozukluğu Ses bozukluğu Özel öğrenme güçlüğü İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları gibi alanlarda kaliteli, özenli ve hassa bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çalışan kaliteli, hassas ve deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarımıza kendilerini geliştirebilmeleri için detaylı eğitimler vermekteyiz. Özel oluşturduğumuz okuma programları, konuşma programları yardımı ile konuşma konusunda geç kalmış çocuklara büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca özenle hazırlanmış programlar sayesinde kekelemeye başlayan çocukların bu sorunları ilk başlarında ortadan kaldırmakta ve hayatları boyunca yaşayacakları zorlukları erkenden yok etmekteyiz. Otizmli hastalarımıza özel öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış programlar ve dersler ışığında eğitim vermekteyiz.

Sizler de bu şekilde hassas ve deneyimli bir hizmet almak istiyorsanız Şanlıurfa rehabilitasyon sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek kaliteli, hassas ve deneyimli bir hizmet alabilirsiniz. Bizden alacağınız hizmet her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlı olacaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
şanlıurfa viranşehir Hafif Otizm Şanlıurfa Viranşehir Özel Eğitim Merkezi şanlıurfa viranşehir Atipik Otizm şanlıurfa viranşehir Fizik Tedavi şanlıurfa viranşehir Otizm Terapisi şanlıurfa viranşehir Otizm Eğitimleri şanlıurfa viranşehir Otizm Sprektum Eğitimleri Viranşehir Özel Eğitim down sendrom danışmanlığı şanlıurfa viranşehir ağır otizm danışmanlığı şanlıurfa viranşehir öğrenme güçlüğü danışmanlığı şanlıurfa viranşehir özel eğitim gereksinim eğitimi şanlıurfa viranşehir özel eğitim okulu nerede şanlıurfa viranşehir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi nerede şanlıurfa viranşehir işitme programlarışanlıurfa viranşehir down sendrom terapisi şanlıurfa viranşehir öğrenme güçlüğü terapisi şanlıurfa viranşehir görme programları şanlıurfa viranşehir down sendromu eğitimi şanlıurfa viranşehir otizm sprektum eğitimleri şanlıurfa viranşehir otizm eğitimleri şanlıurfa viranşehir otizm terapisi viranşehir özel eğitim otistik sendrom danışmanlığı şanlıurfa viranşehir dikkat eksikliği terapisi şanlıurfa viranşehir dikkat eksikliği eğitimi şanlıurfa viranşehir konuşma terapisi şanlıurfa viranşehir dil konuşma terapisi şanlıurfa viranşehir gecikmiş konuşma terapisi şanlıurfa viranşehir dil ve konuşma terapisi şanlıurfa viranşehir kekemelik terapisi şanlıurfa viranşehir otizm ve spektrum bozukluğu şanlıurfa viranşehir otizm özel eğitim

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.