şanlıurfa halfeti en yakın balık restaurantı Has Fırat Restaurant

Şanlıurfa Halfeti En Yakın Balık Restaurantı Has Fırat Restaurant

Halfeti Sahil Yolu No : 7 Şanlıurfa » Halfeti Halfeti, Şanlıurfa
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Şanlıurfa Halfeti En Yakın Balık Restaurantı Has Fırat Restaurant
Müslüm Arslan - Kadir Arslan - İbrahim Arslan
Halfeti Sahil Yolu No : 7 Şanlıurfa » Halfeti
Halfeti , Şanlıurfa
İş Alanları

Diğer

Has Fırat Restaurant Olarak Şanlıurfa Halfeti'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Şanlıurfa Halfeti En Yakın Balık Restaurantı Has Fırat Restaurant Hakkında

Şanlıurfa restoran sektöründe işletmemiz yola çıktığı ilk günden itibaren benzersiz olmayı amaçlamıştır. Kısa sürede gerek menülerimiz gerekse servisimizle bunu fazlasıyla gösterdik. Kısa sürede bütün müşterilerimizin memnuniyetini kazandık ve Şanlıurfa’nın en çok tercih edilenlerinden birisi haline geldik. Yine başarılarımızı yeterli görmüyor, diama daha fazlası için azimle çalışıyoruz.

İşletme olarak kalitenin müşteri memnuniyetini ve sadakatini getirdiğini biliyoruz. Bu nedenle kaliteden ödün vermiyoruz. Hazırlamış ve servis etmiş olduğumuz bütün ürünlerimizin malzeme seçimlerini özenle yapıyor, en iyi malzemelerin güvenle muhafaza edilerek aşçılarımızla buluşmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda lezzetlerimizi her zaman en üst seviyede tutuyor, tamamen doğal, en kaliteli, sertifikalı ürünlerin satışını yapıyoruz. Özel servis görevlilerimizle en güzel biçimde servisimizi gerçekleştiriyoruz. Balık ızgara salonu, kebap salonu, serpme kahvaltı salonu, aile balık restoranı ve çok daha fazlası olarak öne çıkıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte geçirmek istediğiniz bütün anlar için özel gün kutlama mekanı olarak öne çıkıyoruz. Geniş, nezih, ferah bir ortamda sizleri ağırlıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.