samsun canik et ve et ürünleri Alış Et Ürünleri

Samsun Canik Et Ve Et Ürünleri Alış Et Ürünleri

Karşıyaka Mah. Tekirdağ Sok. No: 3/6 ( Canik Belediye Binası Yanı ) Samsun » Canik canik, Samsun
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Samsun Canik Et Ve Et Ürünleri Alış Et Ürünleri
Aydın Alış - Müslüm Alış - Akbey Alış
Karşıyaka Mah. Tekirdağ Sok. No: 3/6 ( Canik Belediye Binası Yanı ) Samsun » Canik
canik , Samsun
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Alış Et Ürünleri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Samsun/canik'de Hizmet Vermekteyiz.

Samsun Canik Et Ve Et Ürünleri Alış Et Ürünleri Hakkında

Firmamız Samsun/ Canik’ te alışveriş sektöründe et ve et ürünlerini sizlere sunmak için kurulmuştur. Mekanımız müşteri ağırlama ve ihtiyaçlarını giderme konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Her müşteri bizler için özel ve eşittir. Mekanımızın her bölümünde bulunan etlerden istediğinizi tercih ederek, dilediğiniz şekilde doğrayıp veya kıyma makinasından çıkararak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda üretimini kendimiz yaptığım sucuklar da stantlarımızda yerini almıştır. Dolayısıyla et ve et ürünlerini bizlerden en taze şekilde seçip alabilirsiniz.

Et ve et ürünleri firması olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en taze ürünleri sunarak faaliyet alanımızdaki en beğenilen ve en tercih edilen firmalardan olduk. Firmamızın farklı konsepti ile müşterilerimize hitap etmek bizleri mutlu etmektedir. Çalışanlarımızın işinde hassas olması ve bulunduğumuz ortamın hijyen kurallarına dikkat edilmesi müşterilerimizin gözünden kaçmamaktadır. Üretimden sunuma kadar olan sürede temizlik ve hijyen en dikkat edilen konulardandır. YAPILAN Tüm kesim, doğrama, parçalama ve paketleme işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketeceğiniz ürünlerimiz tekrar tercih sebebi olacaktır.

Alış Et Ürünleri sizler için varlığını devam ettirmekte ve sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Gıda sektöründe aranılan bir firma olmaktan büyük gurur duymaktayız. Tüm kitleye hitap eden firmamız, damak tadınızı ve geleneklerimize uygun et ürünleri müşterilerimizin sofraları ile buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız güvenilir bir iş ahlakıyla sizlerin takdirini toplamıştır. Teze, doğal ve sağlıklı et ve et ürünlerimizle tanışmak isterseniz Alış Et Ürünleri firmamıza bekleriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.