rize merkez acil evlere su siparişi Yks Gıda

Rize Merkez Acil Evlere Su Siparişi Yks Gıda

Gülbahar Mah Sarmaşık Sok No 7/a Merkez Rize Rize » Merkez Merkez, Rize
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Rize Merkez Acil Evlere Su Siparişi Yks Gıda
Osman Yazıcı & İlhan Kavalcı
Gülbahar Mah Sarmaşık Sok No 7/a Merkez Rize Rize » Merkez
Merkez , Rize
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Yks Gıda Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Rize » Merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Rize Merkez Acil Evlere Su Siparişi Yks Gıda Hakkında

Bulak Doğal Kaynak Suyu adını Türk dil tarihi literatüründe “Suyun çıktığı yer, kaynarca, pınar, kaynak, memba, içinde çeşme bulunan yeşillik” anlamlarını ihtiva eden, suya hayat veren “Bulak” kelimesinden almaktadır. Öztürkçe bir kelime olan “Bulak” tarihe ayna tutan bir Uygur metninde ilk defa: “Yagmur yagıdguga körser, edgü; kudug kazsar, bulak, ögen kazsar, edgü; bu ırk tüz ol ((Biri) yağmur yağması için (kâhine) danışsa, iyidir; kuyu, pınar, dere kazsa, iyidir; bu kehanet doğrudur.”(Türk Turfan Metinleri 7: 29/1-3))“ ifadesinde yağmur sularının toplanması için kuyu, pınar ve derelerin kazılmasından söz edilirken geçmektedir.

Bulak Su, Trabzon İli Çaykara İlçesi Taşkıran Beldesinde 2200 m yükseklikteki yayladan, ladin ormanlarının altında Süren kayalıklarındaki granit bir ana kayadan çıkarak Uzungöl’ün eşsiz doğası ile buluşmaktadır.

Bulak Su, Uzungöl’ün zirvesindeki serin sulu bulağından gürül gürül çağlayan, asırların şifa kaynağı bir tabiat harikasıdır. Kendisine bağrını açmış bir granit ana kayanın kucağından 15 lt/sn kapasite ile akan doğal kaynak suyumuz, 6 km’lik 140 mm ve 75 mm çapındaki 2 adet özel polietilen boru ile el değmeden Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olan Taşkıran Beldesindeki Bulak Su tesislerine getirilmektedir. Son teknoloji ile donatılmış tesisimizde en yüksek kalite ve hijyen standartlarında el değmeden şişelenen Bulak Su, kaynağındaki benzersiz saflığını aynen muhafaza etmektedir.

Bulak Su, sodyumca düşük değeri (0,89) ile yüksek tansiyon diyetine en uygun doğal kaynak sularından biri olma özelliğine sahiptir. Düşük tuz oranı ile Türkiye’de birinci ve dünyada üçüncü sırada yer alan Bulak Su, hipertansiyonun yanı sıra kalp ve damar hastalıklarından korunmaya da katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda ideal kalsiyum ve zengin magnezyum değeri ile çocuklarda kemik gelişiminde ve yaşlılarda kas ve kemik erimesinin önlenmesinde önemli etkiye sahiptir. Dengeli mineral dağılımı, 3,7 lik sertlik derecesi ile yumuşak içimi ve yüksek alkali (Ph 8,41) oranıyla Bulak Su tam bir sağlık ve şifa kaynağıdır. Türkiye'nin oksijen deposu ormanlarını, Doğu Karadeniz’in yaylalarını besleyen Bulak Su, sağlıklı su & uygun fiyat politikasıyla bebeğinden yaşlısına insanımızın hak ettiği doğal lezzetteki suyu sofralara getirmektedir. Bulak Su sağlığına önem veren, besleyici ve lezzetli su tüketme bilincini taşıyan tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Türkiye’nin temiz hava deposundan ve el değmemiş doğasından gelen, sertifikalı su analiz laboratuvarımızda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik olarak günlük kontrollerle sürekli test edilen ve Sağlık Bakanlığı ile yetkili diğer otoriteler tarafından düzenli olarak denetlenen Bulak Su, sağlığa zararlı en küçük bir maddeye rastlanmaksızın modern teknoloji, birinci sınıf kalite ve mükemmel hijyen koşullarıyla Uluslararası standartlarda üretim yapmanın mutluluğunu tüketicileriyle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.