niğde merkez 2.el beyaz eşya satışı Lider Spot

Niğde Merkez 2.el Beyaz Eşya Satışı Lider Spot

Esenbey Mahallesi Şehit Polis Emin Özmen Sokak Durmuş Paşa Apartmanı No: 4 Dükkan No: 18 ( Paşa Hamamı Arkası ) Niğde » Merkez Merkez, Niğde
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Niğde Merkez 2.el Beyaz Eşya Satışı Lider Spot
Akın Daş
Esenbey Mahallesi Şehit Polis Emin Özmen Sokak Durmuş Paşa Apartmanı No: 4 Dükkan No: 18 ( Paşa Hamamı Arkası ) Niğde » Merkez
Merkez , Niğde
İş Alanları

Spotçular

Lider Spot Olarak Niğde Merkez'de Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

Niğde Merkez 2.el Beyaz Eşya Satışı Lider Spot Hakkında

Lider Spot firması olarak Niğde'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak firmakayitlari.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Niğde spot 2. el eşya alanında hizmet veren firmamız Lider Spot firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ev ve iş yeri gibi alanlarda kullanılan eşyalar ile ilgilidir. Bu alanda ki hizmetlerimiz birçok farklı ürün üzerinedir. Firmamız sunduğu hizmetlerde de müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki yatak ve baza satışıdır. Yatak ve baza alanında bir ve iki kişilik ürünler sunarak kendinize uygun olanı seçmenize yardımcı olmaktayız. Bu alanda ki ürünlerimiz ortopedik ürünler olup eşsiz bir konfor deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Bu alanda bir diğer hizmeti ise 2. el ürün satışıdır. 2. el ürünlerimiz daha bütçeye uygun olup sıfır ürünlerden hiçbir farkı bulunamamaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise mobilya satışıdır. Mobilya satışı ile birlikte kanepe, dolap ve zigon sehpa gibi neredeyse her alanda eşyayı sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz bu ürünler farkı yapı ve şekillerde olup isteğinize göre seçebilmeniz için sunmaktayız. Bu alanda da firmamız 2.el ürün de sunmaktadır.

Önemli hizmetimizden biriside beyaz eşya satışıdır. Beyaz eşyalarımız bir evde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz farklı birçok markandan oluşarak yine isteğe göre hareket etmenizi sağlamaktayız. Bu alanda da 2.el sunan firmamız ürünlerini sunmadan önce geniş bir bakımdan geçirerek bir sorunu olmadığından emin olarak sizlere sunmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.