maltepe cevizli alo su siparişi Kardelen Su

Maltepe Cevizli Alo Su Siparişi Kardelen Su

Cevizli Mah. Talat Paşa Cad. Sicim Sok. No: 4/b Cevizli İstanbul » Maltepe Maltepe, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Maltepe Cevizli Alo Su Siparişi Kardelen Su
Hasan Ceylan
Cevizli Mah. Talat Paşa Cad. Sicim Sok. No: 4/b Cevizli İstanbul » Maltepe
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Kardelen Su Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/maltepe'de Hizmet Vermekteyiz.

Maltepe Cevizli Alo Su Siparişi Kardelen Su Hakkında

İstanbul’daki yolculuğuna kuruluş döneminde yer altı kaynaklarından gelen su ile başlayan içme suyu, daha sonraları su kemerleri vasıtasıyla alanlarda toplanmıştır. Belgrad Ormanlarından Sultanahmet’e kadar uzanan su yolu vasıtası ile de şehre dağıtılmıştır. Çeşmeler yapılmıştır. Suyun tarihin her döneminde medeniyetle ilişkilendirilmesi de ona verilen önemi açıkça göstermektedir.

Biz de suya önem veriyor, ve sizlerin önem verdiğini biliyor, sizlere en içilebilir suyu oluşturma ve ulaştırma konusunda İstanbul Maltepe su işletmeleri arasında çalışıyoruz. Yaşanmaya, içilmeye değer bu tadı, sofralarınıza ulaştırıyoruz. Yarım litrelik, bir buçuk, beş on, ve on dokuz litrelik şişelerimizle ne kadar suya ihtiyacınız varsa o kadar almanızı diliyoruz. Biliyoruz ki içme suları tükenebilir kaynaklardır. Bundan dolayı bu kaynakları korumak toplum ve kendi geleceğimiz için önemlilik arz etmektedir.

Kaliteli su markamız Kardelen Su Sakarya’nın zirvesinde biyolojik kirlenme riski uzak bir yerden temin edilir, jeolojik şartlarda doğal olarak oluşan minerallerle kirlenme riskine karşı savaşır ve saf doğa suyu olarak gerekli kontroller ve filtrelerden geçirilir, hijyenik koşullarda depolanması sağlanır, ayrıca el değmeden şişelenir ve dağıtıma çıkarılır. Türkiye’nin en sağlıklı suyudur, sağlık bakanlığı onayını almıştır. pH 8.30 yüksek alkali ve kalsiyum içermektedir.

İşletmemiz sürdürülebilir bir gelecek bırakmayı hedefleyerek, israftan kaçınarak, tüm yenilik hareketlerini takip ederek ürünlerinin kalitesinden söz ettirmeyi başarabilmiştir. Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde satış ağına sahip olan markamızı biz sizlere İstanbul içerisinde ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Sağlığınızı düşünün bu tadın içilmeye değer olduğunu unutmayın.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.