kütahya emet 2.el beyaz eşya alım satımı Özdemir Spot Hurda

Kütahya Emet 2.el Beyaz Eşya Alım Satımı Özdemir Spot Hurda

- Kütahya » Emet Emet, Kütahya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kütahya Emet 2.el Beyaz Eşya Alım Satımı Özdemir Spot Hurda
İsmail Özdemir
- Kütahya » Emet
Emet , Kütahya
İş Alanları

Diğer

Özdemir Spot Hurda Olarak Kütahya Emet'te Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kütahya Emet 2.el Beyaz Eşya Alım Satımı Özdemir Spot Hurda Hakkında

Bütün bu işleri alanında titizlikle çalışan personelimiz sayesinde planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyasını yenilemek isteyen, evdeki fazla mobilyalarını vermeyi düşünen, eskiyen beyaz eşyasını satıp yeni bir ürün almayı tercih eden müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda ikinci el eşya satın almayı düşünenlerin uğrak yeri olan firmamız, satış yaparken de müşterisinin yanında bir duruş sergiler. Tecrübeli personeliyle 2. el satışta da başarısını kanıtlamıştır. Aldığı beyaz eşya ve mobilyayı bakımdan geçirerek tekrar kullanıma hazırlar. Yeni sahiplerine ulaştırmak için reyona koyar. Aradığınız her şeyi firmamızda bulabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv, buzdolabı, fırın gibi çeşitli beyaz eşya satışını yapar. Mobilyada da aklınıza gelebilecek her çeşidin satışını gerçekleştirir. Önemli olan siz müşterimizin ne istediğini bilmesidir.

Her geçen gün satış ağını genişleten firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutar. Güler yüzlü, özenle çalışan personeliyle en iyi hizmeti vermeye gayret eder.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.