konya çumra et ve et ürünleri Demir Et Çumra

Konya Çumra Et Ve Et Ürünleri Demir Et Çumra

Bardakçı Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 10/ C Konya » Çumra Çumra, Konya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Konya Çumra Et Ve Et Ürünleri Demir Et Çumra
Muhammed Demir
Bardakçı Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 10/ C Konya » Çumra
Çumra , Konya
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Demir Et Çumra Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Konya/çumra'da Hizmet Vermekteyiz.

Konya Çumra Et Ve Et Ürünleri Demir Et Çumra Hakkında

Demir Et Çumra firmamız, müşterilerimize en kaliteli et ve et ürünlerini sizlere sunmak için gayret sarf ediyor. Hijyenik koşullarda ve güvenilir bir ortamda etlerimizi sizlere sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz et ve et ürünleri kendi çiftliğimizde yetiştirilen büyük baş hayvanlarımızdır. Üretimden yetiştirilmesi ve tezgahlara gelmesine kadar kendi ellerimizden çıkan etlerimiz siz değerli müşterilerimizin güvenini daha da arttırmaktadır. Etlerimizin sağlıklı ve kaliteli olması müşterilerimizin tercih sebebidir. Çalışanlarımız işinde başarılı, titiz ve ilgili insanlar olmakla birlikte müşterilerimizin talep ve isteklerini tam ve zamanında hazırlamaktadır. Firmamızda kıyma çekilir, kuşbaşı yapılır, sucuk basılır, kuzu işlenir ve kemiksiz et yapılır.

Dünya mutfağında yerinin hiçbir gıdanın dolduramadığı et ve et ürünleri sofraların baş tacıdır. Yüksek besin içeriği ve lezzetli olması nedeniyle mutfaklarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle gelişim çağındaki çocuklarımızın düzenli tüketmesi gereken besin kaynakları arasındadır.

Demir Et Çurma, Konya / Çurma’ da bir ilki başarmıştır. Belli gün ve aylarda ürünlerimizde ciddi kampanya ve indirimler yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bu indirimlerden faydalanmak için resmi sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Son dönemlerde et piyasasındaki dalgalanmalar bizleri yormuştur. Fakat bundan faydalanmak isteyen birçok firma kontrolsüz ve sağlıksız et üretimlerini piyasaya sunmuştur. Birçok kişi tüketilen bu sağlıksız etlerden dolayı ciddi sağlık problemleri yaşamışlardır. Bunlara izin vermediğimiz için müşterilerimizin güvenini sağlamakta ve olumlu geri dönüşler almaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkürler..

Yorumlar

  • 5/5

    Süper

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.