konya çumra alo paket yemek siparişi Galeri Büfe Lokanta

Konya Çumra Alo Paket Yemek Siparişi Galeri Büfe Lokanta

Sanayi Yolu Üzeri Çumra Galericiler Sitesi Konya » Çumra Çumra, Konya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Konya Çumra Alo Paket Yemek Siparişi Galeri Büfe Lokanta
Burcu Kaçamak
Sanayi Yolu Üzeri Çumra Galericiler Sitesi Konya » Çumra
Çumra , Konya
İş Alanları

Diğer

Galeri Büfe Lokanta Konya Çumra'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Konya Çumra Alo Paket Yemek Siparişi Galeri Büfe Lokanta Hakkında

Restoranımızda güler yüzlü, temiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile servis yapıyor, dilerseniz aynı anlayışı evlerinize de taşıyoruz. Toplu yemek servisimiz ile düğünlerinizde, özel günlerinizde sizler hiç yorulmadan misafirlerinizi rahatça ağırlayabilin diye eksiksiz, kaliteli ve lezzetli seçeneklerimiz ile yanınızdayız. Birbirinden lezzetli sulu ev yemekleri, kebap ve pide seçeneklerimiz ile taleplerinizi en iyi ve en lezzetli şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Başarımızın sırrı kullandığımız malzemelerin kalitesi, güvenilirliği ve tazeliğinin Konya yemek kültürüne duyduğumuz büyük sevgiyi birleştirebilmemizdir. Konya’mızın meşhur etli ekmeğinden, çorbaya, farklı kebap çeşitlerinden sulu yemeklere kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz menümüzde herkese hitap eden bir lezzet bulmak mümkün. Dilerseniz restoranımızda tabldot menümüzden yararlanabilir ya da menümüzden dilediğiniz yemeği seçebilirsiniz.

Herkesin her zaman iyi yemeğe ulaşması için uğraşan bizler, çıktığımız yolda her geçen gün artan mutlu müşterilerimiz ile hep daha iyiye doğru ilerliyoruz. Galeri Büfe Lokanta olarak mutlu günlerinizde sizlere eşlik etmekten, her an bir telefon kadar yakın olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.