kocaeli derince kaput boya koruma işlemleri Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi

Kocaeli Derince Kaput Boya Koruma İşlemleri Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi

Deniz Mahallesi Hürriyet Caddesi No : 1 Turanlar Otopark Kocaeli » Derince derince, Kocaeli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kocaeli Derince Kaput Boya Koruma İşlemleri Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi
Selçuk Vuruşgan
Deniz Mahallesi Hürriyet Caddesi No : 1 Turanlar Otopark Kocaeli » Derince
derince , Kocaeli
İş Alanları

Diğer

Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi Olarak Kocaeli Derince'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kocaeli Derince Kaput Boya Koruma İşlemleri Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi Hakkında

Kocaeli Derince oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet gösteren firmamız, aracınız için en doğru uygulamaları, en kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştirmekte, aracınızı uzun yıllar daha güvenle kullanmanızı sağlamaktadır. Göçük onarımıyla ilgili en iyi desteği bulabileceğiniz servisimiz, aracınızın dış aksamı için gereken her şeyi size temin etmektedir. Önceliğimiz boyasız, kimyasal kullanmadan, aracınız üzerinde meydana gelen göçüklerin tamiratı olmakla birlikte, aracınıza değer katacak birçok farklı uygulamayı da sizlere sunmaktayız.

Otomobil pasta cila uygulaması ile aracınızın kaportasında meydana gelen mikro çizikler yok edilmektedir. Kaput boya koruma işlemleri ile aracınızda güneş yanığı oluşması engellenir. Oto yıkama, oto jant temizliği ve oto kuaförlüğü hizmetlerimiz sayesinde aracınızın fabrikadan yeni çıkmış gibi görünmesi sağlanır. Aracınıza seramik kaplama yapılması halinde aracınızın dış yüzeyi çok daha uzun süre parlak kalır ve boyası uzun süreler korunur. Bu uygulama ile dış etkenlerden görülen zarar en aza indirgenmektedir.

Aracınızın neye ihtiyacı varsa, tespiti ve yapılması için güvenebileceğiniz bir adres olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi, kaliteli malzeme kullanımı ve profesyonel ekibi ile yanınızdadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.