kırklareli lüleburgaz komagene çiğköfte salonu Komagene Lüleburgaz

Kırklareli Lüleburgaz Komagene Çiğköfte Salonu Komagene Lüleburgaz

Hürriyet Mahallesi Alan Sokak No: 37/b Kırklareli » Lüleburgaz Lüleburgaz, Kırklareli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kırklareli Lüleburgaz Komagene Çiğköfte Salonu Komagene Lüleburgaz
-
Hürriyet Mahallesi Alan Sokak No: 37/b Kırklareli » Lüleburgaz
Lüleburgaz , Kırklareli
İş Alanları

Çiğ Köfteci

Komagene Lüleburgaz Olarak Kırklareli Lüleburgaz'da Siz Değerli Müşteriilerimizee Hizmet Vermektedir.

Kırklareli Lüleburgaz Komagene Çiğköfte Salonu Komagene Lüleburgaz Hakkında

Komagene Lüleburgaz işletmemiz firmakayitlari.com üyesi olarak Kırklareli Lüleburgaz’da faaliyetlerine devam etmektedir. Çiğköfte ülkemizin geleneksel lezzetlerinden birisi olup asırlardır bu topraklarda keyifle tüketilmeye devam etmektedir. Özellikle doğu ve güneydoğu illerimiz çiğköftenin merkezi olsa da son yıllarda tüm yurda yayılmış, lezzetini fark eden hemen herkesin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Fakat Komagene bu alanda rakipsiz lider haline gelmeyi başarmıştır.

Komagene Lüleburgaz olarak bizler ülkemizin lider çiğköfte markasının bayiliğini alarak yola çıktık ve müşterilerimizi bu eşsiz lezzetle buluşturmayı görev bildik. Kısa sürede hem ürün kalitemi hem de hizmetlerimizle büyük bir fark oluşturduk ve Kırklareli’nin en çok tercih edilen yeme, içme, eğlence mekânlarından birisi haline geldik.

Kırklareli fast food sektörünün öncülerinden birisi olarak çiğköftemizi her gün taptaze biçimde servise hazır ediyoruz. Sadece çiğköfte ile sınırlı kalmıyor, aynı zamanda soğuk mezelerimiz, içeceklerimiz ve fast food çeşitlerimizle de fark yaratıyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermeyerek her zaman dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirmeye çaba gösteriyoruz. Tamamen doğal, lezzetli, sağlıklı, güvenli, taze ürünleri stoklarımıza dahil ediyor, bunları ustalarımızın özel tarifleriyle hazırlıyoruz. Ardından de uzman ekibimizle birlikte servisini yaparak tüketiminize sunuyoruz. Zeytinyağlı sarma, nohutlu pilav, soğuk meze çeşitleri ve daha fazlasıyla farklı damak tatlarına hitap etmeyi başarıyoruz. İşletmemizde olduğu gibi alo paket servisimiz sayesinde bütün ürünlerimizi ev ve iş yerlerinize de hızlıca ulaştırıyoruz.

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.