kırklareli lüleburgaz alo market alışverişi Tuğçe Market & Şarküteri

Kırklareli Lüleburgaz Alo Market Alışverişi Tuğçe Market & Şarküteri

Zafer Mahallesi Emel Caddesi No: 120/c Kırklareli » Lüleburgaz Lüleburgaz, Kırklareli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kırklareli Lüleburgaz Alo Market Alışverişi Tuğçe Market & Şarküteri
Dilek Kuru
Zafer Mahallesi Emel Caddesi No: 120/c Kırklareli » Lüleburgaz
Lüleburgaz , Kırklareli
İş Alanları

Marketler

Tuğçe Market & Şarküteri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kırklareli/lüleburgaz'da Hizmet Vermekteyiz.

Kırklareli Lüleburgaz Alo Market Alışverişi Tuğçe Market & Şarküteri Hakkında

Kırklareli/ Lüleburgaz alışveriş sektöründe market ve şarküteri ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bütün kitleye hitap eden firmamız, geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tuğçe Market Şarküteri olarak müşterilerimize en doğru işi, en kaliteli sebze, meyve ve tüm gıda ürünlerini sunduğumuz için gururluyuz.

Hijyen ve temizlik hususunda en ufak bir ihmalin göz ardı edilmediği firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en sağlıklı ürünleri sunmaktadır. Firmamız dahilindeki bütün gıda ürünleri, katkısız ve doğal yetiştirme yöntemiyle hasat edilmiş gıdalardır. Firmamızda kuru bakliyat, sebze ve meyve, çiğ süt, günlük yumurta, meşrubat, kuruyemiş ve benzeri birçok çeşitlerimiz mevcuttur. Toptan ve perakende satışlarımız da bulunmaktadır.

İşini özveriyle yapan personellerimiz, müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak tüm ihtiyaçlarını karşılarken, ürünlerimiz hakkında da bilgilendirmektedir. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebileceğinizin garantisini veriyoruz.

Firmamızda her kişiye uygun ödeme şekilleri mevcut olmasıyla birlikte belirli gün ve aylarda indirimli ürünlerimiz reyonlarımızda bulunmaktadır. Personellerimiz sizlere avantajlı ürünler hakkında detaylı olarak bilgilendirmekten büyük mutluluk duyacaklardır. Her müşteri bizler için özeldir Siz değerli müşterilerimizin güvenine sahip çıkarak, yeniliklere ayak uydurmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Evinizden, işyerinizden ayrılmadan ihtiyaçlarınızı bizlere bildirerek sipariş oluşturabilirsiniz. Çalışanlarımız en hızlı şekilde paketinizi hazırlayarak adresinize teslim edecektir. İsterseniz kapıda ödeme isterseniz kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızdaki ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz Tuğçe Market Şarküteriye uğrayın..

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.