kayseri kocasinan en yakın kasap Buket Et Sitesi

Kayseri Kocasinan En Yakın Kasap Buket Et Sitesi

Fevzi Çakmak Mah. Çoruh Cad. Esen Sok. Köşem Ap. No: 53/ B Kayseri » Kocasinan Kocasinan, Kayseri
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kayseri Kocasinan En Yakın Kasap Buket Et Sitesi
Ramazan Usta
Fevzi Çakmak Mah. Çoruh Cad. Esen Sok. Köşem Ap. No: 53/ B Kayseri » Kocasinan
Kocasinan , Kayseri
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Buket Et Sitesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kayseri/kocasinan'da Hizmet Vermekteyiz.

Kayseri Kocasinan En Yakın Kasap Buket Et Sitesi Hakkında

İnsan vücudunun ihtiyacı olan birçok vitamin ve mineral et ve et ürünlerinde bulunmaktadır. Uzmanların şiddetle tavsiye ettiği besinler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kırmızı et , gelişme çağındaki çocukların ihtiyacı olan proteinleri tek seferde karşılamakla birlikte vücudun enerji oranını da yükseltir. Sağlıklı ve iyi bir yaşam sürdürebilmemiz için düzenli olarak et tüketmemiz gereklidir.

Kayseri/ Kocasinan’ da bulunan firmamız, müşterilerimize en kaliteli ve en sağlıklı et ve et ürünlerini sunuyor. Tazeliğinden ve doğallığından emin olduğumuz ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Etler firmamıza geldiğinde , gerekli şartlar oluşturularak ilk günkü tazeliği ile saklanmaktadır. Kusursuz bir hizmet için çaba sarf ediyoruz.

Buket Et Sitesi olarak amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Kuruluşumuzdan itibaren müşterilerimiz ile diyaloğumuz hep canlı, karşılıklı güven vererek ve saygı çerçevesinde oluşmuştur. Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız alanında uzman kişilerdir. İş tecrübemiz bizlere artı puan vermektedir.

Firmamız etler farklı yöntemlerle sizlere sunmaktadır. Kuzu ciğeri, kasap sucuk, adaklık koyun ve dana satışı, kıyma, kuyruk yağı, mangallık ürünler dışında tahin, pekmez ve helva çeşitlerimiz mevcuttur.

Firmamız güvenilir, özverili ve dürüst çalışma anlayışımız ile diğer firmalardan bizleri ayırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen bizler, doğal ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sipariş için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz adrese teslimi yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.