kaş gömbe pansiyon konaklama hizmeti Taylı Apart ve Pansiyon

Kaş Gömbe Pansiyon Konaklama Hizmeti Taylı Apart Ve Pansiyon

Bayındır Köyü Yukarı Sok. No: 62 Yayla Bayındır Gömbe Antalya » Kaş Kas, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kaş Gömbe Pansiyon Konaklama Hizmeti Taylı Apart Ve Pansiyon
Mehmet Taylı
Bayındır Köyü Yukarı Sok. No: 62 Yayla Bayındır Gömbe Antalya » Kaş
Kas , Antalya
İş Alanları

Pansiyonlar

Taylı Apart Ve Pansiyon Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Antalya/kaş'da Hizmet Vermekteyiz.

Kaş Gömbe Pansiyon Konaklama Hizmeti Taylı Apart Ve Pansiyon Hakkında

Hayatımız hep koşuşturmaca, stres, telaş ve bir yerlere yetişmeye çalışmakla geçiyor. Bunca temponun içersinde de vücudumuz yorgun düşüp artık kendini dinlendirmek istiyor. Tam bu noktada da insan uygun fiyatlı, kaliteli, kendini evinde hissedebileceği bir yer arayışına giriyor.
Biz de sizlere Antalya turizm sektörü içerisinde yer alan Taylı Apart ve Pansiyon işletmemizde tüm bu imkanları sunabilmek için hizmet veriyoruz. Kendinizi adeta ev ortamında hissedeceğiniz ve bunun yanında günlük hayatın stersinden, koşuşturmasından uzakta rahat nefes alabileceğiniz işletmemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Birbirinden güzel keşfedilmeyi bekleyen yerleri, doğal güzellikleri ve farklı tonlarda mavilikleriyle denizi olan güzel şehrimiz Antalya’nın Kaş ilçesinde kurduğumuz işletmemiz tamamıyla sizin rahat ve konforunuz düşünülerek hazırlanmıştır. Hiçbir detayını atlamadığımız apart - pansiyonumuzda temizlik ve hijyen konusunda asla taviz verilmemiştir. Hele ki temizliğin çok daha önemli olduğu bu günlerde…

Her gün taptaze sebzeler ile hazırlanan birbirinden lezzetli menülerimiz deneyimli, müşteri memnuniyeti odaklı, temizliğe önem veren aşçılarımız tarafından hazırlanıp özenle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca alanında deneyimli temizlik personeli arkadaşlarımızla her gün özenle yapılan oda temizliği ile sizlere ev ortamı hijyeni sunmayı amaçlamaktayız. Hedefimizde sizin işletmemizden memnun, güler yüzlü ayırmak ve gelecek sene için gözlerinizin direk bizi aradığı bir tatil geçirebilmenizi sağlamaktır. Tüm bunların karşılığında ise tek isteğimiz sizlerden “iyi ki sizi seçmişim” cümlesini duymaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.