karaman merkez en yakın su bayi Sırma Su Günlü Ticaret

Karaman Merkez En Yakın Su Bayi Sırma Su Günlü Ticaret

Evren Mah. Neşet Cad. No: 224 Karaman » Merkez Merkez, Karaman
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Karaman Merkez En Yakın Su Bayi Sırma Su Günlü Ticaret
Uğur Günlü
Evren Mah. Neşet Cad. No: 224 Karaman » Merkez
Merkez , Karaman
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Sırma Su Günlü Ticaret Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Karaman/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Karaman Merkez En Yakın Su Bayi Sırma Su Günlü Ticaret Hakkında

Karaman Merkez’de hizmet veren Günlü Ticaret olarak bayimizde Sırma Su ürünleri ( doğal kaynak su) ile birlikte tüp satışı da yapılmaktadır.

Standartlarının üzerinde bir hijyen ortamına sahip olan, üretim sürecinde doğal kaynak suyunu gerekli olan tüm fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek tüketime sunan Sırma Su ürünleri Günlü Ticaret sayesinde Karaman halkına ulaştırılmaktadır. Yaşamın en gerekli maddesi olarak temiz içme suyunun üretilmesi kadar depolanması da aynı öneme sahip olmaktadır. Sırma Su ürünleri; 19 litrelik damacana, 0,5 litrelik pet şişe, cam şişe, lisanslı cam ve pet Pepee su olmak üzere farklı ebatlarda siz tüketicilerimize sunulmaktadır.

Sırma Su yıllar içerisinde attığı sağlam adımlarla, sürdürülebilir, tüketici odaklı ve yeniliklere açık yaklaşımıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bu zaman içerisinde yüksek standartlara ulaşmış lider bir firma olarak sektöre öncülük etmeye gönül vermiştir.

Sağlıklı (temiz) su içmenin faydalarını kısaca hatırlayalım. Yaşam kaynağımız olan su ,vücudumuzun dengede çalışması için hayati önem taşır. Kan dolaşımımızı kolaylaştırarak daha sağlıklı olmamızı sağlar. Hücreler için gerekli oksijen ve besini hızlı bir şekilde taşır. Kısaca bütün biyolojik yaşamı ve faaliyetleri ayakta tutar.

Güvenle tercih edebileceğiniz Günlü Ticaret ürünleri, hızlı servisi, kaliteli ve güler yüzlü personeli ile kolayca ulaşabileceğiniz 0539 492 6144 numaralı telefon ve Whatsapp hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.