kahramanmaraş onikişubat en yakın künefeci Sıraç Künefe & Kadayıf

Kahramanmaraş Onikişubat En Yakın Künefeci Sıraç Künefe & Kadayıf

Saçaklızade Mah. 56051 Sok. No: 17A Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez Merkez, Kahramanmaraş
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kahramanmaraş Onikişubat En Yakın Künefeci Sıraç Künefe & Kadayıf
Barış Bekçi
Saçaklızade Mah. 56051 Sok. No: 17A Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez
Merkez , Kahramanmaraş
İş Alanları

Tatlıcılar

Sıraç Künefe & Kadayıf Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kahramanmaraş/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Kahramanmaraş Onikişubat En Yakın Künefeci Sıraç Künefe & Kadayıf Hakkında

Salonumuz; yılları aşan deneyim ve tecrübesi ile Kahramanmaraş yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet vermektedir. Salonumuzda yılların tecrübe ve deneyimi ile tatlı konusunda künefe ve kadayıf çeşitlerinden vazgeçemeyen, damak tadını bilen siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar kaliteden ödün vermeden mutlak müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek çalıştık. Bu prensibimiz doğrultusunda hiçbir zaman kalite ve hijyenden asla ödün vermedik. Dolayısıyla müşterilerimizin arzu ve isteklerine göre cevizli, fıstıklı, kaymaklı ve çeşitlerimiz ile saray sofralarının baş tacı künefeyi sizlerin de sofralarına sunduk.

Salonumuzda işinin ehli ustaların ellerinde incecik ve tel tel dökülen kadayıflar; yöresel peynirimiz ile buluştuktan sonra kızgın yağda nar gibi kızartılır. Çıtır çıtır kızaran künefelerimiz arzuya göre dondurma eşliğinde veya olarak bakır tabaklarda geleneksel bir konsepte sunularak servis edilir. Bununla birlikte Tatlılarımızda doğal tatlandırıcı ürünlerin dışında yapay tatlandırıcılar kullanılmamaktadır.

Salonumuzda tatlılarımızın ardından çayınızı veya kahvenizi yudumlarken aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbetler edebilir; huzurlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ev ve iş yerlerine toplu ve perakende sipariş almaktayız. Bunun için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle bağlantıya geçebilir, siparişleriniz oluşturabilirsiniz. Amacımız eşsiz tadımız ve benzersiz lezzetimizden ödün vermeden kalitemizi korumaya devam etmek. Pazar payımızı arttırarak büyümeye devam etmek.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.