kahramanmaraş merkez psikoteknik belgesi alma Lider Psikoteknik

Kahramanmaraş Merkez Psikoteknik Belgesi Alma Lider Psikoteknik

İsmet Paşa Mahallesi , Trabzon Bulvarı H. Mehmet Nar İşhanı Kat: 1 No: 1 Dulkadiroğlu/kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez Merkez, Kahramanmaraş
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kahramanmaraş Merkez Psikoteknik Belgesi Alma Lider Psikoteknik
Safa Kapudere
İsmet Paşa Mahallesi , Trabzon Bulvarı H. Mehmet Nar İşhanı Kat: 1 No: 1 Dulkadiroğlu/kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez
Merkez , Kahramanmaraş
İş Alanları

Diğer

Lider Psikoteknik Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kahramanmaraş » Merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Kahramanmaraş Merkez Psikoteknik Belgesi Alma Lider Psikoteknik Hakkında

Psikoteknik belgesi kişilerin psikolojik durumlarının ve bedensel yapılarının sürücülük yapmaya uygun olup olmadığını gösteren, uzman psikolog ve simülatör eşliğinde geçekleştirilen bir test neticesinde verilmektedir. Kişinin yaklaşık 1 saat kadar süren testten başarılı olması akabinde bu belge verilmekte ve kişinin sürücü olmaya uygun olup olmadığının belgesi olmaktadır. Ülkemizde yasal mevzuatlara göre ticari araç kullanıcılarının hepsinin Psikoteknik belgesi sahibi olmaları gerekir. Yolcu ya da eşya taşıdığınızın hiçbir önemi yok. Aracınız ticari ve taşımacılık yapıyorsanız kesinlikle Psikoteknik belgenizin olması gerekir. Sağlık Bakanlığı denetiminde verilen belge, bakanlıkça yetkilendirilmiş kurslar aracılığıyla verilmektedir. Kahramanmaraş 'ta bulunan Lider Psikoteknikile bizler de bakanlık onaylı görev yapıyor, ihtiyaç sahiplerinin Psikoteknik belgesi alımlarına aracılık ediyoruz.

Kahramanmaraş eğitim,psikotekniksektörünün örnek firmalarından birisi olarak amacımız sadece ticari kaygıyla kişilerin Psikoteknik belgesi sahibi olmalarını sağlamak değil. Bunun aksine sürücülerin daha bilinçli ve farkındalığı yüksek bireyler olmasına katkı sağlıyoruz. Trafikte kendi can güvenliğini ve başkalarının can güvenliğini öncelik alan sürücülerin yer almasına çalışıyoruz. Özveriyle hizmet veriyor, uzun yıllardır ardımızda yüzlerce başarılı kursiyerimizi bırakmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kişilerin belge yenileme süreçlerinde de değişmeyen adresleri oluyoruz.

Psikoteknik merkezi olarak işinde uzman, yenilikleri, en güncel mevzuatları yakından takip eden, alanında eğitimlerini tamamlamış bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ekibimizle ve yeni nesil makinelerimizle belge almak isteyenlerin çözüm noktası oluyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.