kahramanmaraş andırın okul yemekleri siparişi Govukçınar Yemekçilik ve Ocakbaşı

Kahramanmaraş Andırın Okul Yemekleri Siparişi Govukçınar Yemekçilik Ve Ocakbaşı

Arıklar Mahallesi Arıklı Küme Evleri No : 63 / 1 Kahramanmaraş » Andırın Andırın, Kahramanmaraş
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kahramanmaraş Andırın Okul Yemekleri Siparişi Govukçınar Yemekçilik Ve Ocakbaşı
Hüseyin Cinkara & Mustafa Cinkara
Arıklar Mahallesi Arıklı Küme Evleri No : 63 / 1 Kahramanmaraş » Andırın
Andırın , Kahramanmaraş
İş Alanları

Yemekçilik Catering

Govukçınar Yemekçilik Ve Ocakbaşı Kahramanmaraş Andırın'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kahramanmaraş Andırın Okul Yemekleri Siparişi Govukçınar Yemekçilik Ve Ocakbaşı Hakkında

Doyurucu ve leziz yemeklerimiz toplu organizasyonların vazgeçilmezidir. Bütçenize uygun menü seçeneklerimiz ile hem zamandan hem ücretten kar elde etmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz tarihlerde menülerimizi hazır hale getirerek sunumunu gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarda büyük kolaylık sağlayan toplu yemek siparişleri ile sayısız müşterimize hizmet vermekteyiz.

Davetlerin içeriğine uygun yemek seçeneklerimiz konusunda danışanlarımızı bilgilendirmekteyiz. Büyük kazanlarda hazırlanan yemeklerimiz, tüm kalabalık organizasyonlara yetecek sayıdadır. Tatlı çeşitlerimiz menülerimiz ile birlikte seçilmektedir. Restoranımızda ocakbaşı alanında da hizmet vermekteyiz. Et ve tavuk çeşitlerimiz ile ızgara lezzetlerini hazırlamaktayız. Restoranlar içerisinde ocakbaşı özel bir yere sahiptir. Müşterilerimizin aradığı lezzetlerimizi, usta aşçılarımız ile taze etler kullanarak üretmekteyiz. Çalışma prensibimiz, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasına yöneliktir. Çorba çeşitlerimiz, pilav çeşitlerimiz ve ana yemekler kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Çalışmalarımıza yaz kış demeden devam etmekteyiz. İrtibat numaralarımızı ile bizlere whatsapp, mail ya da telefon ile ulaşarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten harika yemekler yapıyorlar. Özellikle etkinlik yemeklerinde Andırın için çok iyi bir hizmet oluşturuyor. Arıklar mahallesinin gururu başarılar diliyorum.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.