izmir konak en yakın tüp bayi Altıparmak Ticaret

İzmir Konak En Yakın Tüp Bayi Altıparmak Ticaret

Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No: 88/ A İzmir » Konak Konak, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Konak En Yakın Tüp Bayi Altıparmak Ticaret
Fikret Altıparmak
Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No: 88/ A İzmir » Konak
Konak , İzmir
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Altıparmak Ticaret Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İzmir/konak'da Hizmet Vermekteyiz.

İzmir Konak En Yakın Tüp Bayi Altıparmak Ticaret Hakkında

Su hayatımızda nefes almak kadar değerli bir besin kaynağıdır. Özellikle tükettiğimiz suyun kaliteli ve doğal bir kaynaktan üretilmiş olması, pH değeri göz önünde bulundurularak sağlıklı da olması gereklidir. Dünya üzerinde canlı veya cansız bütün varlıklar hayatlarına devam ettirebilmeleri için suya ihtiyaç duyarlar. Sağlıklı bir insanın günde en az 2 litre su tüketmesi ve temiz olması gereklidir. Günümüzde artık çeşme suyu tercih edilmemektedir. Birçok kişi ise tükettiği çeşme suyundan problem yaşadığını dile getirerek hastanelere başvuru yapmıştır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına Altıparmak Ticaret’ i tercih edebilirsiniz.

Firma suyumuzun güvenliği ve sağlık açısından geçerliliği kanıtlanmıştır. Alışveriş sektöründe emin adımlarla ilerleyen Altıparmak Ticaret şeffaf ve hızlı teslimatı ile birçok firmayı geride bırakmıştır. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz suyumuz, ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Hijyenik ve soğuk depolarımızda, gün ışığı görmeden saklanan damacanalarımız, müşterilerimizi beklemektedir.

Damacana su satışımız dışında mutfak tüpü, odun kömür satışımız bulunmaktadır. Düğün, doğumgünü tarzında büyük organizasyonlar için su siparişi verebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz damacana sularda kullanılan plastik hammaddelerin, belirlenen standartlar doğrultusunda bir kalitede olduğu kanıtlanmıştır.

Müşterilerimiz, sevdikleri ve çocukları için bizleri tercih etmektedir. Resmi sayfamız üzerinden online sipariş verebilir veya iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve disiplinli çalışma şeklimiz ile kısa sürede verdiğiniz siparişiniz adresinize ulaşacaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.