izmir gaziemir kirpik lifting işlemleri Nail Lashes Salon

İzmir Gaziemir Kirpik Lifting İşlemleri Nail Lashes Salon

Yeşil Mahallesi Abdülhamit Yavuz Caddesi No: 8/a İzmir » Gaziemir Gaziemir, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Gaziemir Kirpik Lifting İşlemleri Nail Lashes Salon
-
Yeşil Mahallesi Abdülhamit Yavuz Caddesi No: 8/a İzmir » Gaziemir
Gaziemir , İzmir
İş Alanları

Güzellik Salonları

Nail Lashes Salon İzmir Gaziemir'de Sizlere Hizmet Vermektedr.

İzmir Gaziemir Kirpik Lifting İşlemleri Nail Lashes Salon Hakkında

Kaliteli bakımlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile güzelliğinize güzellik katacak marifetli çalışanlarımız sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Müşterilerimizin her türlü bakım, tırnak ve kirpik lifting işlerimden kalıcı oje uygulamalarına kadar en iyi hizmetleri sunmaktayız. İzmir güzellik merkezi müşterilerimize güvenli hissedecekleri ve hayal ettikleri bakımları sunmak adına gayretle çalışmaktadır.

İpek kirpik işlemlerimiz ile gözlerinize ışıltılar katarak, güzelliğinizi bir adım öne çıkartacak. Tırnak bakımlarımız ise oldukça geniş yelpazededir. Tırnak güçlendirme işlemleri, protez tırnak ve jel tırnak modelleri, manikür ve pedikür, kalıcı oje uygulamalarımız ile ellerinizin güzelliğini taçlandırmak için hizmetinizdeyiz. Tüm bu bakımlar tabii ki sizlerin mutlu olacağı şekilde yapılmaktadır. Hijyeni kendimize bir şart olarak sunduğumuz gibi sizlerin de bu konuda mağdur olmamanız için çaba gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini kendimize ilke ederek sizler için daha kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Ekibimizin güler yüzlü yaklaşımı, en iyi hizmetleri ve en kaliteli uygulamaları müşterilerimizin memnun olması için emin adımlarla ilerliyoruz. Kendinizi daha iyi hissetmek için her şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Ön bilgilendirme almak isterseniz eğer internet adresimizden iletişim bilgilerimize erişebilirsiniz.

nargizasulaimanova5@gmail.com

nargiza sulaımanova

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.