izmir çiğli şehir içi oto kurtarıcı Assist Partner Oto Kurtarma

İzmir Çiğli Şehir İçi Oto Kurtarıcı Assist Partner Oto Kurtarma

- İzmir » Çiğli Çigli, İzmir
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Çiğli Şehir İçi Oto Kurtarıcı Assist Partner Oto Kurtarma
Üskan Arslan - Buğra Arslan
- İzmir » Çiğli
Çigli , İzmir
İş Alanları

Oto Kurtarıcı

Assist Partner Oto Kurtarma Olarak İzmir Çiğli'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

İzmir Çiğli Şehir İçi Oto Kurtarıcı Assist Partner Oto Kurtarma Hakkında

Sunduğumuz hizmet sırasında kullandığımız çekicilerimizin bakımları her zaman zamanında yapılmak suretiyle her türlü aracı taşıyabilecek ve birden çok aracı aynı anda taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Bu araçlarımızı kullanan şoförlerimizin meslekleri konusunda tecrübeli ve deneyimli olmaları sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktadır. Şoförlerimizin işe alım aşamalarında birçok sınava, teste tabi tutmak kaydıyla işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede çalışan şoförlerimizin deneyimlerinden ve tecrübelerinden emin olmak kaydıyla siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyeye kadar artırmaktayız.

Araç kurtarma işleme sırasında kullandığımız çekicilerin halatlarının bakımlarını sürekli kontrol etmekteyiz. Çünkü bu hizmette neredeyse en önemli nokta kullandığımız halatlardır. En ufak yaşanacak bir sıkıntıda araçlarınıza zarar gelmek ihtimali bulunmaktadır. Araçlarınız tarafımızca sigorta altına alınmaktadır.

Sizlerin en ufak bir maddi manevi sıkıntı yaşamaması için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmak için çalışmakta ve uğraşmaktayız. İzmir oto kurtarma sektörü denildiği zaman insanlar tarafından parmakla gösterilecek bir şirket olmaktan çok büyük mutluluk ve gurur duymaktayız. Sunduğumuz hizmeti siz müşterilerimiz hak ediyorsunuz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.