izmir bornova oto kuaför firmaları Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn

İzmir Bornova Oto Kuaför Firmaları Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn

Ergene Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi No: 129/a Bornova İzmir İzmir » Bornova Bornova, İzmir
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Bornova Oto Kuaför Firmaları Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn
Emre Ardıç
Ergene Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi No: 129/a Bornova İzmir İzmir » Bornova
Bornova , İzmir
İş Alanları

Oto Yıkama

Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İzmir » Bornova'da Hizmet Vermekteyiz.

İzmir Bornova Oto Kuaför Firmaları Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn Hakkında

Gold Garage Oto Kuaför & Dizayn olarak;izmir bornova oto kuaför firmaları,izmir bornova oto detaylı iç dış yıkama,izmir bornova oto yıkama firmaları,izmir bornova oto yıkamacılar,izmir bornova en yakın oto yıkamacılar,izmir bornova oto tavan temizliği,izmir bornova oto bagaj temizliği,izmir bornova oto klima temizliği,izmir bornova oto far temizliği,izmir bornova oto çizik giderme, olarak vb alanda hizmet vermekteyiz.

Araç temizliği, araç kullanıcıları açısından önemli bir yerdedir. Çünkü günün belli bir kısmında araç ile vakit geçirmekteyiz. Vakit geçirdiğimiz ortamın temizliğine de önem vermemiz gerekmektedir.

Araç kullanıcıları için dış temizlik ön planda olsa da, aslında aracın iç temizliği daha büyük önem arz etmektedir. Detaylı temizlik aracın içindeki paspasların temizliği, aracın içinin süpürülmesi, döşeme ve koltuk temizliği, kapı içleri, direksiyon, araç ön konsol temizliği ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi işlemleri kapsar. Bu işlemleri aracınıza uyguladığınızda aracın içi ilk gün ki kadar temiz bir görünüme kavuşur.

Kapı içleri, direksiyon ve araç ön konsolu da yine temizlik malzemeleriyle silinir. Havalandırma kanallarıda fırça yardımıyla güzelce temizlenir. Ve aracınızın içi ilk gün ki kadar temiz hale gelir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.