izmir bornova emlak danışmanlık hizmeti Cnr Hazar Gayrimenkul - Temizlik ( Bornova Gayrimenkul Danışmanlık )

İzmir Bornova Emlak Danışmanlık Hizmeti Cnr Hazar Gayrimenkul - Temizlik ( Bornova Gayrimenkul Danışmanlık )

İnönü Mahallesi Barbaros Caddesi No: 332 İzmir » Bornova Bornova, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Bornova Emlak Danışmanlık Hizmeti Cnr Hazar Gayrimenkul - Temizlik ( Bornova Gayrimenkul Danışmanlık )
Caner Hazar
İnönü Mahallesi Barbaros Caddesi No: 332 İzmir » Bornova
Bornova , İzmir
İş Alanları

Emlakçılar

Cnr Hazar Gayrimenkul - Temizlik ( Bornova Gayrimenkul Danışmanlık ) Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İzmir/bornova'da Hizmet Vermekteyiz.

İzmir Bornova Emlak Danışmanlık Hizmeti Cnr Hazar Gayrimenkul - Temizlik ( Bornova Gayrimenkul Danışmanlık ) Hakkında

Hem gayrimenkul işleri hem de temizlik hizmetleri gibi oldukça geniş ve zengin bir hizmet portföyü içerisinde pek değerli müşterilerinin karşısına çıkmakta olan Cnr Hazar Gayrimenkul & Temizlik markamız, alanında lider ve öncü hizmet kalitesi ile tanınmaktadır. Pek değerli müşterilerinden almış olduğu yüce güçle beraber sürekli olarak gelişen ve güncellenen markamız, sektöründe oldukça yetkin ve başarılı hizmetleriyle öne çıkmaktadır.İzmir Bornova gayrimenkul ve temizlik işlerialanında en yüksek düzey hizmet kalitesi ile tanınmakta olan markamız, genel müşteri memnuniyetine de oldukça büyük ölçüde önem vermektedir.

Genel müşteri odaklı hizmetler ve oldukça makul fiyat seçenekleriyle tanınmakta olan Cnr Hazar Gayrimenkul & Temizlik işletmemiz, kendi sektöründe oldukça özgün ve nitelikli hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Çeşitli apartman temizlik hizmetleri, profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri, koltuk yıkama işleri, ev temizliği hizmetleri ve merdiven temizlik hizmetleri alanında oldukça yetkin ve deneyimli teknik ekip kadrosunu da bünyesinde barındıran Cnr Hazar Gayrimenkul & Temizlik firmamız, kendi sektörüne yepyeni bir soluk getirmektedir.

Gün içerisinde Cnr Hazar Gayrimenkul & Temizlik firmamızın İzmir ili Bornova ilçesi içerisinde yer alan merkezini ziyaret ederek çeşitli hizmet seçeneklerimiz hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra GSM telefon numaramızdan da bizlere hemen ulaşabilir ve oldukça zengin ve geniş hizmet portföyümüz bünyesindeki çeşitli çalışmalarımız hakkında hemen bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.