izmir bergama bayan kuaför salonu Kuaför Platin Duygu& Fatoş

İzmir Bergama Bayan Kuaför Salonu Kuaför Platin Duygu& Fatoş

İzmir Zafer Mahallsi Belonos Cad.7/6 Platin 2.noter Çaprazı Bergama İzmir İzmir » Bergama Bergama, İzmir
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Bergama Bayan Kuaför Salonu Kuaför Platin Duygu& Fatoş
Duygu Küçük-Fatoş Erçetin
İzmir Zafer Mahallsi Belonos Cad.7/6 Platin 2.noter Çaprazı Bergama İzmir İzmir » Bergama
Bergama , İzmir
İş Alanları

Bayan Kuaför

Kuaför Platin Duygu& Fatoş Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İzmir/bergama'da Hizmet Vermekteyiz.

İzmir Bergama Bayan Kuaför Salonu Kuaför Platin Duygu& Fatoş Hakkında

İzmir güzellik ve kişisel bakım sektöründe yaptığımız kaliteli çalışmalar sayesinde firmamız bugün çok iyi yerlere gelmiş bulunmaktadır. Sektöre başlarken her zaman en güzel çalışmaları yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacağımıza ve sektörün önde gelen isimlerinden olmaya gayret edeceğimize söz vermiştik. Bugün sözümüzü tutmuş olmanın ve başarmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Bu mutluluğu siz değerli müşterilerimize ve ekibimize borçluyuz.

Salonumuzda saç kesimi, saç boyama, profesyonel saç tasarımı, türban tasarımı, profesyonel makyaj tasarımı, renklendirme, dövme ve microblading hizmetleri işinde profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Alanımızda aldığımız eğitimlerle beraber kazandığımız tecrübelerle müşterilerimize en uygun çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kalitemizden ödün vermeden dokunuşlar yaparak müşterilerimizin hayalindeki görünümü canlandırıyoruz.

Hizmet verirken kullandığımız ürünleri kaliteden vazgeçmeyerek tercih ediyoruz. Çalışmalarımızda temizliğe dikkat ederek işlerimizi titizlikle ilerletiyoruz. Müşterilerimize modern hizmetler verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız ekibimizle profesyonel çalışmalar gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerinin de üstünde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin güven duygusunun bizim için önemi fazladır. Bizler kazanmış olduğumuz bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına yaptığımız tüm hizmetleri özenle ve dikkatler gerçekleştiriyoruz. Kalite standartları içerisinde hizmetler vererek müşterilerimizin hem özel günlerinde hem de normal yaşantılarında yanlarında oluyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde aynının karşısına her geçtiğinizde ekibimize yeniden teşekkür edeceksiniz.

Yorumlar

  • 5/5

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.