istanbul sultanbeyli tüp ve su siparişi Mert Ticaret

İstanbul Sultanbeyli Tüp Ve Su Siparişi Mert Ticaret

Mecidiye Mah. Samsun Cad. No: 35 / C İstanbul » Sultanbeyli Sultanbeyli, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Sultanbeyli Tüp Ve Su Siparişi Mert Ticaret
Yusuf Aktürk
Mecidiye Mah. Samsun Cad. No: 35 / C İstanbul » Sultanbeyli
Sultanbeyli , İstanbul
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Mert Ticaret Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/sultanbeyli'de Hizmet Vermekteyiz

İstanbul Sultanbeyli Tüp Ve Su Siparişi Mert Ticaret Hakkında

İstanbul alışveriş sektöründe Mogaz tüp ve Lido su bayiliği yapmakta olan firmamız; siz değerli müşterilerimizin bu alandaki temel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günde bugüne kadar sektörde yılların edindirdiği ticari tecrübe ile faaliyet alanımızdaki sorumluluklarımızın bilincinde olarak siz değerli müşterilerimizin temel ihtiyaçlarını en hızlı ve en kolay bir şekilde karşılamaktayız.

Firma olarak gerek çalışma personelimizin iş ve çalışma güvenliği emniyetlerine gerekse müşterilerimizin güvenliklerine en azami ölçüde dikkat etmekteyiz. Bu bağlamda firmamızın temel çalışma prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızdır. Bu anlayışımız çerçevesinde ister tüp ister su siparişiniz olsun; siparişiniz firmamıza ulaştığı anda bölgedeki en yakın dağıtım ekibimiz yola çıkar. En kısa sürede siparişinizi kapınıza getirir. Firma olarak kapınıza kadar getirdiğimiz ticari ve ev tüplerinin kullanım cihazına bağlantısı yetkili personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz ve toplu siparişlerinizde yaptığımız indirimlerimiz ile her daim müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilirlik, dürüstlük, güler yüzlü hizmet ve saygı firmamızın öz değerleridir. Bu değerlerimizden ödün vermeden en etkin bir şekilde çalışma ağımızı ve müşteri potansiyelimizi genişletmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde yüksek kalite standartlarına sahip markaları siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Firma olarak ticari hayattaki rolümüzün ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu bilinç ile kazancımızı sadece maddiyat ile özdeşleştirmeden sektördeki faaliyet alanımızda çalışmalarımızı devam ettirmekte kararlıyız.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.