istanbul şişli vücut geliştirme Sev İn Gym

İstanbul Şişli Vücut Geliştirme Sev İn Gym

Şahmerdan Sokak 30/d Duatepe Mahhalesi İstanbul » Şişli Sisli, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Şişli Vücut Geliştirme Sev İn Gym
Ahmet Emir Kaymak
Şahmerdan Sokak 30/d Duatepe Mahhalesi İstanbul » Şişli
Sisli , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Sev İn Gym Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/şişli'de Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Şişli Vücut Geliştirme Sev İn Gym Hakkında

Sev İn Gym, uzman ve alanında tecrübe sahibi fitness ve vücut geliştirme uzmanı kadrosuyla, sağlığını düşünen ve her yaştan ve her kesimden spor yapmayı seven bireylerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Siz de yüksek kilo sıkıntısı çeken veya vücut geliştirmek isteyenlerdenseniz; Sev İn Gym merkezimize uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Alanında yetkin fitness ve spor salonu uzmanları olan genç ve dinamik kadromuz ile siz pek değerli müşterilerimizin daha güzel ve daha sağlıklı bir hayat sürmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Spor ve fitness merkezimiz içerisinde sizlere; oldukça nezih, huzurlu ve sakin bir ortam sağlamaya önem veriyoruz. Bu şekilde; spor seanslarımızdan çok daha fazla verim almaya amaçlıyoruz.

Sev İn Gym Spor Salonumuz, müşteri memnuniyetine de çok önem vermekte ve güler yüzlü salon çalışanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Çeşitli spor işletmesi sertifikaları yönünden kusursuz bir marka imajı çizen Sev İn Gym spor merkezimiz, İstanbul Şişli’de bulunan spor ve fitness merkeziyle sağlıklı yaşamak ve formda kalmak isteyen misafirlerini bekliyor. Alanında uzman ve güler yüzlü çalışma ekibimizle sizlere fitness ve vücut geliştirme alanında oldukça uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Alanında tecrübe sahibi ve pek çok dalda spor eğitimi almış dinamik kadromuz ile İstanbul Şişli spor salonu ve fitness merkezi şubemiz ile siz çok kıymetli ve saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.