istanbul şişli baby spa merkezi Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık

İstanbul Şişli Baby Spa Merkezi Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık

Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi No: 53 İstanbul » Şişli Sisli, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Şişli Baby Spa Merkezi Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık
Seda İlhan - Ayten Toprakcıoğlu
Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi No: 53 İstanbul » Şişli
Sisli , İstanbul
İş Alanları

Eğlence Merkezleri

Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık Olarak İstanbul Şişli'de Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

İstanbul Şişli Baby Spa Merkezi Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık Hakkında

İstanbul Şişli semtinde hizmet veren Evdenbiri Baby Spa & Danışmanlık, firmakayitlari.com üyesidir. Yeni doğan bir bebek aileye umuttur, mutluluktur. Doğduğu andan itibaren içimizi sıcacık bir mutluluk kaplar ve sonrasında endişe duymaya başlarız. Çünkü o küçücüktür, ona kötü bir şey olmasından korkarız. Yoğun sevgi ve korku duyguları arasında bocalar nasıl davranmamız gerektiğini bilmediğimiz için büyük bir endişe duyarız. İşte bu yüzden merkezimizde doğum öncesi ve sonrası bebek bakımı, emzirme danışmanlığı gibi eğitimler vermeyi amaç edindik.

Merkezimiz, yeni doğan yoğun bakım ve bebek servisinde yıllarca çalışmış iki uzman kadın hemşire tarafından kurulmuştur. Merkezimizde prematüre bebek bakımı ve ebeveyn danışmanlığının yanı sıra evde bebek bakım hemşireliği, ilkyardım eğitimleri, bebek bakıcı eğitimleri gibi birçok dalda eğitimler verilmektedir.

İstanbul danışmanlık alanında birçok hizmeti sunabilen bir şehirdir. Yıllarca yeni doğan yoğun bakım ve bebek servisinde sevgiyle çalışmış iki uzman kadın hemşire olarak, daha bilinçli bir bebek bakımı için ebeveyn adaylarını ebeveynliğe hazırlıklı hale getirmek için çabalıyoruz. Emzirme konusunda zorluk yaşayan veya bebekle bu konuda iletişimi sağlayamamış anneler için emzirme danışmanlığı üzerine eğitimler veriyoruz. Ebeveynleri, anne sütünün yeni doğan bir bebeğin gelişimi için büyük bir fırsat olduğu konusunda bilgilendiriyor ve uygulamalarla onların tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz.

Ebeveynler ve bebek arasındaki ilişkiyi, suda yaptığımız eğlenceli uygulamalarla daha pekiştirmiş oluyoruz. Spa deneyimiyle hem bebek hem de ebeveynler için zor olan bu dönemi yumuşatıyor, eğlenceli bir hale getirerek ilişkilerini sağlamış oluyoruz.

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.