istanbul sarıyer oto kuaför hizmeti Enss Oto Yıkama ve Garage

İstanbul Sarıyer Oto Kuaför Hizmeti Enss Oto Yıkama Ve Garage

Maden Mah. Kilyos Cad. No: 162/2 İstanbul » Sarıyer Sariyer, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Sarıyer Oto Kuaför Hizmeti Enss Oto Yıkama Ve Garage
Görkem Şahin
Maden Mah. Kilyos Cad. No: 162/2 İstanbul » Sarıyer
Sariyer , İstanbul
İş Alanları

Oto Yıkama

Enss Oto Yıkama Ve Garage Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/sarıyer'de Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Sarıyer Oto Kuaför Hizmeti Enss Oto Yıkama Ve Garage Hakkında

İç dış yıkama detaylı temizlik bizim işimiz. Araçlarınızı daha temiz ve bakımlı kullanabilmeniz için tüm imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Köpük kullanarak aracınızı önce güzelce kaplıyor daha sonra tazyikli su ile tüm kirlerden arındırıyoruz. Daha sonra aracınızın içine girerek detaylı iç temizliğini gerçekleştirerek aracınızı sizlere pırıl pırıl teslim ediyoruz.

Sizlere daha düzgün ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyor, özverili ve disiplinli çalışma şeklimizle sizleri her işimizde mutlu etmeyi başarıyoruz. Araçlarınızı tam zamanında teslim alarak sizlere vermiş olduğumuz saat aralığında teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön olanda tutarak güvenli bir iş çıkarmaya daima gayret ediyoruz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz araç temizliklerinde %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz bizlere güvenmekte ve araçlarını bizlere tereddüt etmeden teslim etmektedir. Bu durum bizler için büyük önem arz etmekte ve işimize daha sıkı sarılmamızı sağlamaktadır.

Her zaman yenilikleri yakından takip ederek piyasaya yeni çıkan tüm ürünleri yaptığımız işlerde kullanarak müşterilerimizi daha çok memnun ve mutlu etmekteyiz. Bir oto kuaför firmasında bulunması gereken tüm makineleri bünyesinde bulunduran işletmemiz İstanbul otomotiv sektöründe faaliyet gösteren en kaliteli firmalardan biri olmayı başarmıştır. Sizlere daha kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için daima işletme olarak gelişime açık bir firma olmaktan çekinmiyoruz. Yapabileceğimizin en iyisini yapana kadar her koşulda daha da büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.