istanbul küçükçekmece yatak yıkama hizmeti Kumsal Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Küçükçekmece Yatak Yıkama Hizmeti Kumsal Halı Yıkama Fabrikası

Tevfik Bey Mahallesi Ağrı Caddesi İstanbul » Küçükçekmece Küçükçekmece, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Küçükçekmece Yatak Yıkama Hizmeti Kumsal Halı Yıkama Fabrikası
Berkay Kıvanç Muğganlı
Tevfik Bey Mahallesi Ağrı Caddesi İstanbul » Küçükçekmece
Küçükçekmece , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Kumsal Halı Yıkama Fabrikası Olarak İstanbul Küçükçekmece'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Küçükçekmece Yatak Yıkama Hizmeti Kumsal Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

İstanbul hizmet sektöründe yer alan firmamız, bu ihtiyacı karşılamak için kurulmuştur. Halıların dokusu da yıkama şeklini değiştirir. Mesela hassas el dokuması bir halınız varsa kullanılan deterjana, kalitesine ve uygulamaya dikkat etmek gerekir. Halı yıkama firması olarak halıların yapısına uygun en doğru yöntemi seçen, alanında uzman çalışanlarımız dikkatli ve özenli bir hizmet verir. Bu işin özünü tarif edecek olursak dikkat, özen ve titizliktir.

Aynı zamanda fabrikamızda yorgan ve battaniye yıkamaktayız. Yıkama makinesinde uygun devirde tamamen bitkisel şampuanlarla yıkamakta olduğumuz yorgan ve battaniyeyi doğru sıkma işlemi yaparak kurutmaya alıyoruz. Sonrasında paketleyerek teslim işlemine geçiyoruz. Koltuk yıkamaya gelince alanında tecrübeli elemanlarımız yerinde yıkamaya gitmektedir.

Verdiği hizmette en iyisini yapmaya gayret eden personelimiz kaliteli ürünler kullanır. İşimizi yaparken en büyük hedefimiz müşterimizin memnuniyetidir. Yüzde yüz kuruma yapmadan ürünleri asla teslim etmeyiz. Çünkü kurutma işlemi işimizin en önemli adımıdır. Nemli kalan ürünler büyük sorunlara yol açabilir. O sebeple uzman personelimiz bütün aşamaları titizlikle takip eder ve ürünleri adresinize teslim edene kadar bu özen devam eder.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.