istanbul esenyurt en yakın sigortacı Dervişoğlu Sigorta

İstanbul Esenyurt En Yakın Sigortacı Dervişoğlu Sigorta

Hürriyet Mah. Leylek Sok. No: 2-8E İstanbul » Esenyurt Esenyurt, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Esenyurt En Yakın Sigortacı Dervişoğlu Sigorta
Hüseyin Yaşar - Alihan Yaşar
Hürriyet Mah. Leylek Sok. No: 2-8E İstanbul » Esenyurt
Esenyurt , İstanbul
İş Alanları

Sigorta Firmaları

Dervişoğlu Sigorta Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/esenyurt'da Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Esenyurt En Yakın Sigortacı Dervişoğlu Sigorta Hakkında

Firmamız; İstanbul sigorta finans sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı sigorta ve finans alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek alanında profesyonel müşteri temsilcilerimiz ve teknik personelimiz ile birlikte müşterilerimizin sigorta konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak ve sigorta ve finans hizmetlerinin geniş olanaklarından faydalanmalarını sağlamaktır. Sigorta firmamızda çalışan tüm personelimiz her biri kendi alanında uzman olup; yeterli teorik bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar danışanlarımızın problemlerine yaptığımız katkılar ile problemlerini çözdük, sıkıntılarını giderdik. Adımızdan övgü ile bahsettirdik. 7 gün 24 saat danışanlarımız ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olduk. Sigorta firmamız zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, özel sağlık sigortası, yabancı sağlık sigortası, kasko işlemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde siz değerli danışanlarımıza hizmet vermektedir.

Firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, tarafsızlık başlıca çalışma ilkelerimizdir. Bu ilkelerimiz ışığında danışanlarımıza verdiğimiz taahhütleri her zaman eksiksiz ve tam olarak zamanında yerine getirdik. Danışanlarımıza her koşulda ve her şartta açık, şeffaf ve dürüst davranarak mağduriyetlerini giderdik veya en aza indirdik. İhtiyaç ve beklentilerine en hızlı çözümleri sunduk. Bugünden sonra da bu çizgimizde yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Sigorta firmamızın hedefi danışanlarımızın sorunlarını ve problemlerini gidermede sahip olduğumuz teknik bilgi ve tecrübe ile çözüme ulaşmaktır. Firma olarak hedefimiz sigorta ve finans sektörüne yön veren öncü bir firma olarak danışanlarımızın memnuniyetlerini sağlamaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.