istanbul esenyurt damacana su siparişi Esenyurt Çankaya Su

İstanbul Esenyurt Damacana Su Siparişi Esenyurt Çankaya Su

İnönü Mah. Belde Cad. No: 37/1 İstanbul » Esenyurt Esenyurt, İstanbul
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Esenyurt Damacana Su Siparişi Esenyurt Çankaya Su
Halim Çankaya - Alişan Çankaya
İnönü Mah. Belde Cad. No: 37/1 İstanbul » Esenyurt
Esenyurt , İstanbul
İş Alanları

Su Damacana Servisi

Esenyurt Çankaya Su Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/esenyurt'da Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Esenyurt Damacana Su Siparişi Esenyurt Çankaya Su Hakkında

İstanbul/ Esenyurt’ ta alışveriş ve su bayi sektöründe başarılarına her gün yenisini ekleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile ilerlediği yolda daha sağlam adımlar atmaktadır. Müşterilerimizin hijyenik ve en sağlıklı su ihtiyaçlarını karşılamak için su sektöründe faaliyet göstermektedir. Çankaya Suya abone olan ilk müşterilerimizden su ücreti almayan firmamız, belirli günlerde kampanya ve indirimler düzenlemektedir.

Yerli ve milli markamız olan Tatlıpınar Su bayiliğini üstlenen bizler, Çatalca’ dan çıkan ph değeriyle içenlerin beğenisini kazanan, akla gelen ilk ve tek sudur. Hijyenik şartlara sahip dolum tesislerinde, son teknolojiyi kullanarak, tamamen el değmeden üretim yapılmaktadır. Yer aldığı bölge itibariyle mevsimsel şartlara göre değişmeyen yapıda ve herhangi bir yumuşatma işlemi uygulanmaksızın, doğal sertlik derecesine sahiptir. Sağlıklı koşullarda bayilerimize ulaştırılan su, hijyenik taşıma sistemini geliştirmiştir.

Çankaya Su, yıllar içerisinde attığı sağlam adımlarla, tüketici odaklı ve yeniliklere açık çalışma sistemi ile çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz yıllar ile birlikte gün geçtikçe daha da tecrübe sahibi olduk ve yüksek standartlara ulaşmış lider bir firma olarak su sektöründe öncülük etmeye başladık.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede gerçekleştirmek adına büyük çaba sarf eden ve işini tam ve eksiksiz yerine getiren güler yüzlü, deneyimli personellerimiz, sizleri memnun etmek için gece ve gündüz çalışmaktadırlar. Bizleri arayarak sipariş oluşturmak isterseniz 05322313758 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve kaliteli su tercih etmek isteyen müşterilerimizi bayimize bekleriz. İyi günler dileriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.