istanbul çekmeköy en yakın kasap Koçak Kasap Izgara

İstanbul Çekmeköy En Yakın Kasap Koçak Kasap Izgara

Merkez Mah. Köroğlu Cad. Bilal Apt. No: 23 İç Kapı No: 2 İstanbul » Çekmeköy Çekmeköy, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Çekmeköy En Yakın Kasap Koçak Kasap Izgara
Cumhur Koçak
Merkez Mah. Köroğlu Cad. Bilal Apt. No: 23 İç Kapı No: 2 İstanbul » Çekmeköy
Çekmeköy , İstanbul
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Koçak Kasap Izgara Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/çekmeköy'de Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Çekmeköy En Yakın Kasap Koçak Kasap Izgara Hakkında

Et, en önemli protein kaynaklarından biri olarak çağlar boyunca insanların beslenmesinde büyük öneme sahip olmuştur. Geçmişte avcılık faaliyetleriyle elde edilen et, günümüzde ülkemizin dört bir yanındaki çiftliklerden karşılanmaktır.

Ülkemizin geniş coğrafyası sahip olduğu farklı iklim kuşakları, mutfak kültürü üzerinde de büyük bir etki yaratmıştır. Ülkemizin her köşesinin sadece yetişen hayvanların türüyle değil, yetişen bitkilerinde farklılığı sayesinde geniş bir et yemekleri menüsü ortaya çıkmıştır. Et yemekleri özellikle doğu ve güney mutfaklarımızda önemli yere sahipken, işlenmiş sucuk ve pastırma çeşitlerinin özellikle İç Anadolu’da büyük önemi vardır.

Sağlık ve hijyenin en önemli nokta olduğu gıda sektöründe, özellikle hayvancılık ürünlerinin ekstra özen gerektirdiğinin bilinciyle, müşterilerimize hizmet verirken hijyen ve kalite standartlarını sıkı sıkıya uygulamaktayız. Biz Koçak Kasap Izgara olarak müşterilerimize en sağlıklı ortamlarda, veteriner gözetiminde yetiştirilen ve kesilen küçük ve büyük baş hayvanlardan elde edilen etleri sunmak üzere İstanbul alışveriş sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Başta ciğer, kuzu kuşbaşı, dana kıyma, pirzola tavuk but, göğüs gibi ham ürünlerin yanında, sucuk, pastırma, gibi ürünlerinde üretimini ve satışını yapıyoruz. Dileyen müşterilerimize aldıkları ürünleri en sağlıklı ve lezzetli şekillerde pişirerek de satışını yapmaktayız. Çekmeköy’de bulunan merkezimizde, sadece ülkemiz mutfağında değil, dünya mutfaklarının en güzel örnekleri için ihtiyacınız olan her türlü et ürünün bulabilmeniz için eğitimli, tecrübeli personelimizle kapılarımızı açıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.