istanbul beşiktaş en yakın halı saha Stop Halı Saha

İstanbul Beşiktaş En Yakın Halı Saha Stop Halı Saha

Akatlar Mah. Zeytinoğlu Cad. No: 55 İstanbul » Beşiktaş Besiktas, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Beşiktaş En Yakın Halı Saha Stop Halı Saha
Aziz Işık
Akatlar Mah. Zeytinoğlu Cad. No: 55 İstanbul » Beşiktaş
Besiktas , İstanbul
İş Alanları

Halısaha

Stop Halı Saha Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/beşiktaş'da Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Beşiktaş En Yakın Halı Saha Stop Halı Saha Hakkında

Tesisimiz; İstanbul spor sektöründe yoğun iş temposunda hantallaşan bedenlerinizi forma sokabileceğiniz nezih bir mekandır. Mekanımız modern bir zemine sahiptir. Aynı zamanda kapalı ve açık halı saha hizmetimiz ile her mevsim tesisimizde top koşturabilirsiniz. Tesisimiz ışıklandırma sistemleri, saç kurutma makinalı son derece modern soyunma odaları, daima sıcak ve soğuk suyu, seyirci alanları, kafeteryası, dev ekranı ve oto parkı ve daha nice detayı ile oldukça nezihtir.

Tesisimiz kullanım alanı olarak oldukça ferah ve rahattır. Her türlü ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Sporunuz sonrasında arkadaşlarınız ile eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz kafeteryamız mevcuttur. Bununla birlikte hem tesisimizin genelinin hem de halı sahamızın bakımı düzenli olarak yapılmakta ve bir sonraki maç için temiz olarak teslim edilmektedir. Profesyonel çalışma ekibimiz tesis içinde temizlik ve titizliğe son derece hassasiyet göstermektedir. Tesisimizde randevu sistemi ile çalışmaktayız. Dolayısıyla maç yapmak isteyen sporseverler iletişim adreslerimizden bizi arayarak randevu oluşturabilirler.

Tesis olarak amacımız dostluğun galip geldiği maçlara ev sahipliği yapmaktır. Bunun için siz değerli spor severleri en iyi şekilde karşılamaya ve ağırlamaya hazırız. Sporunuz ve spor sonrasında eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz mekanımızda siz değerli spor severlere beklentilerinizin ötesinde bir konfor sunuyoruz. Hedefimiz sektördeki halı saha kalite standartlarını yeniden belirlemektir. Bunun için elimizden gelen gayreti göstermekte ve halı sahada top oynamayı seven futbol severleri tesisimize bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.