istanbul başakşehir en yakın kasap Ata Kasap & Şarküteri

İstanbul Başakşehir En Yakın Kasap Ata Kasap & Şarküteri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Vaditepe Göl Evleri Dükkan: 30 No: 50 İstanbul » Başakşehir Başakşehir, İstanbul
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Başakşehir En Yakın Kasap Ata Kasap & Şarküteri
Onurcan Kat
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Vaditepe Göl Evleri Dükkan: 30 No: 50 İstanbul » Başakşehir
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Ata Kasap & Şarküteri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/başakşehir'de Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Başakşehir En Yakın Kasap Ata Kasap & Şarküteri Hakkında

Kırmız et yüksek kalitede protein, demir ve çinko içermektedir. Gıdalardan vücudumuza alınan demirin sindirilmesinde yardımcı bir maddedir. Dolayısıyla toplumda yaygın olarak görülen beslenme yetersizliklerini büyük ölçüde azaltabilen bir gıdadır. Kan yapıcı ve kansızlığı önleyici özelliği vardır. Kırmızı et, en değerli hayvansal protein kaynağıdır. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için, büyümede önemli etkileri bulunmaktadır. Bedeni canlı tutarak, güçlü kılar. Zihinsel gelişmeyi sağlayarak şişmanlığı da önler. Özellikle çocukların mutlaka tüketmesi gereklidir.

İstanbul/ Başakşehir’ de faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bulunduğumuz sektörde, uluslararası standartlara uygun çalışma yöntemimiz, maliyetli kaliteli ürün ve hizmetler sunan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan anlayışı ile sorumluluk sahibi, özverili çalışma yöntemini benimseyen ve sektöre yön veren bir anlayışla yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tüketicilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve hizmet sunan firmamız, gün geçtikçe daha da tercih edilir olma yolunda ilerlerken, yaygın dağıtım kanallarını aktif olarak kullanan ve hizmetini İstanbul ve çevresine sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir firmadır.

Tedarik ettiğimiz et ve et ürünleri, hijyenik şartlarda ve helal kesim sertifikası bulunan firmalarda kesim yapılmaktadır. Türk usulüne uygun kesim işlemini tamamlandıktan sonra firmamız bünyesine getirilen ürünler, deneyimli kasaplarımız tarafından, parçalanıp, paketlenmektedirler. Müşterilerimizin beğenisine sunulan et ve et ürünleri en lezzetli ve en taze haliyle sizlerin karşısındadır. Sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.