istanbul başakşehir doğal yumurta satışı Asa Yumurta

İstanbul Başakşehir Doğal Yumurta Satışı Asa Yumurta

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi İstanbul » Başakşehir Başakşehir, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Başakşehir Doğal Yumurta Satışı Asa Yumurta
Abdullah Kemerdere
Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi İstanbul » Başakşehir
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Asa Yumurta İstanbul Başakşehir'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Başakşehir Doğal Yumurta Satışı Asa Yumurta Hakkında

Sağlıklı, dengeli beslenmek her yaş grubu için çok önemlidir. Bu yüzden yediğimiz her ürün hakkında da bilgi sahibi olmak en temel haklarımızdan biridir. Bizde sizlere üretiminden sizlerin sofrasına gelene kadar yumurtalarımızın hangi aşamalardan geçtiğini söylemek isteriz. İstanbul alışveriş sektöründe hızla çalışmalarımız devam ediyor. Yumurtalarımız tamamen doğal ve organik yollarla sizlere kadar ulaşıyor. Fabrika ürünü olmayıp tamamıyla doğal yemlerle beslenen, yapısı, kimyası ve genetiği değiştirilmemiş tavuklardan elde ediliyor. Bu yüzden hem kendiniz hem de sevdikleriniz gönül rahatlığıyla yumurtalarımızdan faydalanabilir.

Yumurta A, D, E ve B vitaminleri açısından oldukça zengin bir ürün olup bizler sayesinde de doğal ve içeriği zengin yumurtalara rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Firma olarak en önemli isteğimiz sizlere güvenilir gıda satışı yapmaktır. Çünkü sizin sağlığınız bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Kahvaltı sofralarımızı çeşitli tariflerle süsleyen yumurta, Asa Yumurta sayesinde artık çok daha lezzetli hale geliyor. Bizim için sizlerin memnuniyetini aldığınız ürünün size istediğiniz beklentiyi vermiş olması çok kıymetlidir. Sağlıklı ve doğal yumurtanın tek adresi olmaya devam edeceğiz. Sizde güvenilir bir alışveriş istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.