istanbul bağcılar kadın giyim modelleri Ermiha Butik

İstanbul Bağcılar Kadın Giyim Modelleri Ermiha Butik

Güneşli Mah. 1330 Sokak No: 16/6 İstanbul » Bağcılar Bağcılar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Bağcılar Kadın Giyim Modelleri Ermiha Butik
Erkan Özkan - Serkan Özkan
Güneşli Mah. 1330 Sokak No: 16/6 İstanbul » Bağcılar
Bağcılar , İstanbul
İş Alanları

Tekstil Ürünleri

Ermiha Butik Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/bağcılar'da Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Bağcılar Kadın Giyim Modelleri Ermiha Butik Hakkında

Firmamız; İstanbul giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma olarak bayan giyim sektöründe klasik giyimden spor giyime tesettürden abiyeye kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firma olarak hedef kitlemiz kendini önemseyen, kaliteyi tercih eden kadınlardır. Dolayısıyla satış felsefemiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımızdır. Firma olarak tesettür giyimde, muhafazakar kadının karakterini yansıtan tüm ürün seçeneklerimiz ile alışılmış kalıpların dışına çıkarak sektörde fark yaratmaktayız.

Her ortama ve her zevke hitap eden ürün çeşitliliğine sahibiz. Siz değerli müşterilerimize klasik giyimden spor giyime; mat renklerden canlı renklere kadar pek çok renk seçeneği ile oldukça geniş bir alternatif sunmaktayız. Firma olarak sektöre atıldığımız günden bu güne kadar en yeni ve en kaliteli tasarımları en uygun fiyatlarla müşterilerimiz ile buluşturmayı öncelikli hedefimiz olarak belirledik. Bu hedefimiz ekseninde sezonun son trend ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firma olarak rahat ve şık kalıplarımız ve modellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yaşam şekillerine en uygun tarz seçeneklerini mağazamızda bulabilirsiniz. Elbise çeşitlerinden pantolona; eşofman takımından klasik giyime kadar aradığınız her çeşit ve modelde binlerce çeşidimiz ile keyifli ve huzurlu bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Firma olarak hedefimiz günlük kombinlerden davet kombinlerine kadar pek çok ürün, renk ve desen seçeneği ile şık, uygun fiyatlı ve kaliteli giyinmek isteyen bayan müşterilerimizin öncelikli giyim adresi olmaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.