istanbul bağcılar en yakın yemek firması Everes Yemek Gıda

İstanbul Bağcılar En Yakın Yemek Firması Everes Yemek Gıda

Demirkapı Mahallesi 1593. Sokak No: 3 / 5 İstanbul » Bağcılar Bağcılar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Bağcılar En Yakın Yemek Firması Everes Yemek Gıda
Nadire Ateş - Elif Gökçe
Demirkapı Mahallesi 1593. Sokak No: 3 / 5 İstanbul » Bağcılar
Bağcılar , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Everes Yemek Gıda İstanbul Bağcılar'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Bağcılar En Yakın Yemek Firması Everes Yemek Gıda Hakkında

Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak üzere deneyimli, tecrübeli ve işinde uzman çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Çok sayıda çeşitli hizmetlerimiz ile karşınızdayız. Catering yemek firması olarak toplu yemeklerde, cemiyet yemeklerinde, iş yeri toplu yemeklerinde, özel gün yemek siparişlerinde, yeme, içme ve eğlence sektörü olarak hizmet vermekteyiz. Sadece ana yemeklerle dolu menüye sahip değiliz. İkramlık, atıştırmalık ürünlerimizde mevcuttur. Ürünlerimizin içeriğinde özenle seçilmiş kaliteli ve hijyenik gıdalar yer almaktadır.

Her topluma ayak uydurabilecek yöresel yemekler yapabilen deneyimli aşçılarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Özel günlerinizin aranan ismi, Bağcılar catering olarak sizlerleyiz. Çalışanlarımızla sürekliliği bir prensip haline getirip ve uzun yıllar birlikte hizmet veriyoruz. Bu şekilde personellerimiz arasında özel ve güzel bir ekip ruhu oluşmakta. Ekip ruhuyla sizlere daha kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Siz bu muhteşem organizasyonların içinde yer almak istiyorsanız yöneticilerimiz sizleri iletişim kurma ve yardımcı olmak için firmamızda sizleri bekliyor. Sizleri de firmamızla iletişime geçmek içim en kısa sürede bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.