hatay samandağ kahvaltı mekanları Seyirtepesi 2023

Hatay Samandağ Kahvaltı Mekanları Seyirtepesi 2023

Hıdırbey Mahallesi 6952. Sokak No: 1 Hatay » Samandağ Samandagi, Hatay
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Hatay Samandağ Kahvaltı Mekanları Seyirtepesi 2023
Mehmet Kala
Hıdırbey Mahallesi 6952. Sokak No: 1 Hatay » Samandağ
Samandagi , Hatay
İş Alanları

Lokanta Restoran

Seyirtepesi 2023 Hatay Samandağı'nda Sizlere Hizmet Vermektedir.

Hatay Samandağ Kahvaltı Mekanları Seyirtepesi 2023 Hakkında

Aileniz ile zaman geçirmek için restoranımızı hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kutlama, etkinlik, özel gün ya da kalabalık toplantılar için bizimle iletişime geçerek sizlere özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Izgara çeşitlerimiz tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı taze ve günlük olarak kullanılmaktadır. Tap taze balıklarımız ile hazırladığımız ızgaralar müşterilerimize keyifli anlar yaşatmaktadır. Kırmızı et seven müşterilerimiz için en kaliteli etler ile ızgaralarımızı hazırlamaktayız. Köfte ızgara çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Güne güzel başlamanın en önemli unsuru kahvaltıdır. Kaliteli bir kahvaltı tüm günü enerjik geçirmenizi sağlamaktadır. Sizler için hazırladığımız serpme kahvaltılar ile mutlu anlar yaşayarak güne güzel başlayabilirsiniz. Demlik çayımız, sıcacık patates kızartması, çıtır çıtır börekler, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri ve taze sebzelerimiz kahvaltılarımızın vazgeçilmezidir.

Yemeklerimize eşlik eden mezelerimiz lezzeti ile akıllarda kalmaktadır. Yöresel mezeler ve daha pek çoğu siparişleriniz ile birlikte sunulmaktadır. Bu eşsiz lezzetler, özel tarifler ile şeflerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Kalitenin ve güvenli gıdanın tek adresi olan restoranımız, prensipli çalışanlar ile eşsiz lezzetler üretmeye devam etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.