gümüşhane merkez fizik tedavi merkezi Fizyohane

Gümüşhane Merkez Fizik Tedavi Merkezi Fizyohane

Karaer Mahallesi Yamaç Sokak No: 22/b Gümüşhane » Merkez Merkez, Gümüşhane
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gümüşhane Merkez Fizik Tedavi Merkezi Fizyohane
Okan Taşkın
Karaer Mahallesi Yamaç Sokak No: 22/b Gümüşhane » Merkez
Merkez , Gümüşhane
İş Alanları

Diğer

Fizyohane Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Gümüşhane/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Gümüşhane Merkez Fizik Tedavi Merkezi Fizyohane Hakkında

Gümüşhane Merkezde bulunan Fizyohane sağlık sektöründe öncü firmaların arasında bulunmaktadır. İnsanoğlunun her gün vakit geçirdiği sandalyeler, oturduğu koltuklar, uzandığı yataklar vücudumuza belli uyarılar gönderiyor. Bu sinyalleri erken teşhis eden birçok birey, Fizyohane olarak bizlere danışmaya gelebilirler. Gün içinde doğru oturabilmenin önemi, sadece ülkemizde değil bütün dünyada daha da iyi anlaşılmıştır. Uzun saatler boyunca oturduğumuz koltuklar ve hatalı oturuş biçimi zaman içerisinde çeşitli ağrılara, eklem sıkıntılarına sebep olabilmektedir. İlaçla tedavi olabilmek yeterli olmayabiliyor.

Fizyohane, ağrısı dinmemiş, zorlu iyileşme sürecinden geçmesine rağmen sonuç alamamış hastalarımız tarafından talep edilmektedir. Vücudun hareket kabiliyetini kaybetmiş veya azalmış bölgelerinizi tekrar hareketlendirmek için yapılan ilaçsız tedavi yöntemi bizler için kabul görmüştür. Manuel terapi, sporcu tedavileri, kuru iğneleme tedavisi, boyun ve sırt ağrısı, hamile platesi, evde felçli hasta bakımı konusunda uzman çalışanlarımız sizlere destek olmakta ve en iyi tedaviyi uygulamaktadır. Bu tedavi süreci boyunca uygun programı size özel hazırlamakta, bu zaman içerisinde sizleri günbegün takip etmektedir.

Gümüşhane ve çevre ilçelerden sağlık sorunlarına çözüm bulamayan ve en kısa sürede iyileşme sürecine girmek isteyen hastalarımızı firmamıza bekleriz. Alanında uzman ekibimiz, güler yüzü ve anlayışı ile sizlerin motivasyonunu en üst seviyede tutmayı amaçlamışlardır. Bilgilendirilmek veya randevu almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Konum itibari ile adresimize kolaylıkla gelebilir, yüz yüze sorunlarımızı çözmeye odaklanabiliriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.