gazipaşa kahvaltı yapılacak yerler Güven Restaurant Opet

Gazipaşa Kahvaltı Yapılacak Yerler Güven Restaurant Opet

Kahyalar Sarıağaç Mahallesi D400 Karayolu Üzeri Antalya » Gazipaşa Gazipasa, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gazipaşa Kahvaltı Yapılacak Yerler Güven Restaurant Opet
Hazal Güven
Kahyalar Sarıağaç Mahallesi D400 Karayolu Üzeri Antalya » Gazipaşa
Gazipasa , Antalya
İş Alanları

Diğer

Güven Restaurant Opet Antalya Gazipaşa'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Gazipaşa Kahvaltı Yapılacak Yerler Güven Restaurant Opet Hakkında

Antalya restoran sektöründe müşterilerimizi memnun edebilmek adına kapsamlı yemek seçeneklerimiz bulunmaktadır. Mercimek ve tavuk çorbalarımız başta olmak üzere çeşitli birçok çorba seçeneklerimiz mevcuttur.

Ayrıca çorba seçeneklerimizin dışında sulu yemek olarak fırında etli dolma, fırında tavuk, karnıyarık, zeytinyağlı enginar olmak üzere daha birçok sulu yemeği de bünyesinde bulunduran firmamız sadece sulu yemekler ve çorbalar üzerinde değil, aynı zamanda kahvaltı seçenekleriyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Dilerseniz serpme kahvaltı seçeneğimizden de gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Firmamız ihtiyaç duyulduğu her an hizmet verebilmek adına 7/24 hizmetinize açık bir şekilde çalışmaktadır. En yakın dinlenme tesisleri arasında yolculuk yapan müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği firmamız daima lezzetli yemekleri ile yolculuğunuza eşlik etmektedir.

Lezzetli yemekler eşliğinde dinlenmek isteyen bütün müşterilerimiz için samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Dinlenme tesisleri arasında Güven Restaurant Opet olarak sadece yemek değil, ayrıca tatlı seçeneklerimizle de müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.