gaziantep şahinbey et ürünleri siparişi Altın Yaprak Kasap

Gaziantep Şahinbey Et Ürünleri Siparişi Altın Yaprak Kasap

Fidanlı Mahallesi Batal Höyük Cadde No 23 Gaziantep Şahinbey Gaziantep » Şahinbey Sahinbey, Gaziantep
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gaziantep Şahinbey Et Ürünleri Siparişi Altın Yaprak Kasap
Ahmet Altan
Fidanlı Mahallesi Batal Höyük Cadde No 23 Gaziantep Şahinbey Gaziantep » Şahinbey
Sahinbey , Gaziantep
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Altın Yaprak Kasap Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Gaziantep » Şahinbey'de Hizmet Vermekteyiz.

Gaziantep Şahinbey Et Ürünleri Siparişi Altın Yaprak Kasap Hakkında

Kırmızı et; yemeklerimize lezzet katan, kendi başına da ana yemek olarak kullanılabilen önemli gıdalarımızdandır. Kırmızı etin protein bakımından zengin olmasından dolayı uzmanlar tarafından haftada iki kez tüketilmesi önerilmektedir. Maliyeti diğer gıda fiyatlarının üzerinde olan kırmızı et, sofralara gereken sıklıktan daha az gelmektedir. Bu durumda iken kırmızı et satışlarında insan sağlığını tehdit eden sahtekârlık amaçlı illegal işlemler gerçekleştiren işletmeler vardır. Boya kullanımı, kıymaya farklı hayvan etlerinin karıştırılması ve ete şırınga ile su enjekte edilmesi bu tür işlemlerdendir. Bu tür işlemleri uygulayan işletmeler tüketicileri alışverişlerinde şüpheye düşürmekte ve birçok satıcıya güvenememelerine sebep olmaktadır. Firmamız sizlere kaybedilen bu güveni sunmaktadır. Helal kesim et satışlarımız ile taze ve kaliteli ürünleri sizler ile buluştururken tek amacımız memnuniyetinizi kazanmaktır.

Gaziantep hayvancılık alanında sizlere sunduğumuz hizmetlerde hijyen ve sanitasyon kurallarını ön planda tutmaktayız. Ayrıca kıyma, karkas, kuşbaşı et satışlarımızın yanında; kasap sucuğu, dana sucuk, dana böbrek satışlarımız ile de sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Günlük taze işkembe satışlarımız ile sizlerin taleplerinizi karşılarken birçok rakip firmayı da arkamızda bırakmaktayız. Dini inançlara son derece saygılı bir tutum sergileyen firmamız satışlarında helal kesim ürünler kullanır.

Sağlığınız tehlikeye atılamayacak kadar kıymetlidir ve bizlere duyduğunuz güven saygınlığımızın teminatıdır. Kırmızı et alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz firmamız Şahinbey’ da sizlere en yakın kasap olarak hizmet vermektedir.

şahinbey kasap,

şahinbey en yakın kasap,

şahinbey kasap ürünleri siparişi,

şahinbey et ve et ürünleri,

şahinbey dana eti satışı,

şahinbey kuzu eti satışı,

şahinbey et ürünleri siparişi,

şahinbey kıyma satan yerler,

şahinbey kebap çeşitleri,

şahinbey lahmacun yenecek yerler,

şahinbey pide yenecek yerler,

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.