eskişehir tepebaşı ızgara kanat satışı Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni

Eskişehir Tepebaşı Izgara Kanat Satışı Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni

Tunalı Mahallesi Sakarya 2 Caddesi No: 67/ C Eskişehir » Tepebaşı tepebasi, Eskişehir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Eskişehir Tepebaşı Izgara Kanat Satışı Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni
Güven Surha - Mehmet Surha
Tunalı Mahallesi Sakarya 2 Caddesi No: 67/ C Eskişehir » Tepebaşı
tepebasi , Eskişehir
İş Alanları

Diğer

Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni Olarak Eskişehir Tepebaşı'nda Sizlere Hizmet Vermektedir.

Eskişehir Tepebaşı Izgara Kanat Satışı Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni Hakkında

Genç şehir Eskişehir fast food restoranları arasında yer alan restoranımızda, hem öğrenci hem de yerel halkın aradığı lezzetleri buluşturuyor, en güzel hallerini sizlere sunuyoruz. Tüketici dostu olan restoranımızda, eşsiz tariflerimizle hazırladığımız ızgara ve tantunilerimiz, alışkanlıklarınızı değiştirecek tatlar sunmaktadır. Genç nüfusun yoğun olduğu Tepebaşı bölgesinde cebinize dost, leziz yemekler sizleri beklemektedir. Gençliğin ateşinin her yerinde hissedildiği Eskişehir’in temposuna ayak uydurarak gece 01:30’a kadar hizmet vermekte, dilerseniz siparişlerinizi evlerinize kadar getirmekteyiz.

Tertemiz mutfağımızda sizler için pişirdiğimiz tüm yemekler, yerel ve taze ürünlerle hazırlanmaktadır. Yöresel tatların küçük esintilerini hissedebileceğiniz yemeklerimiz, eşsiz tatlar eşliğinde sunulmakta, bir deneyenin bir daha vazgeçemediği bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır.

Kaliteli bir hizmet sunma hedefi ile iste öğrenci ister yetişkin herkese aradığı tatları sunmaktayız. Aile ve kalabalık yemeklerin vazgeçilmezi piliç ızgaradan tavuk kanata, köfteden tantuniye, günün her saatinde tüketebileceğiniz seçenekler sunan zengin menümüzle her an hizmetinizdeyiz. Temiz, rahat bir ortamda, leziz yemekler yemeniz için çalışan bizler, siparişleriniz için ücretsiz paket servisi de sunarak bu eşsiz tatlara her an ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.