elazığ merkez toptan gıda satışı Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama

Elazığ Merkez Toptan Gıda Satışı Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama

Sürsürü Mahallesi Şehit Cüneyt Bankur Sokak No: 7/2 Elazığ » Merkez Merkez, Elazığ
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Elazığ Merkez Toptan Gıda Satışı Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama
Suat Aydogan
Sürsürü Mahallesi Şehit Cüneyt Bankur Sokak No: 7/2 Elazığ » Merkez
Merkez , Elazığ
İş Alanları

Diğer

Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Elazığ/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Elazığ Merkez Toptan Gıda Satışı Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama Hakkında

Firmamız Elazığ/ Merkez’ de alışveriş sektöründe her kesime hitap ederek uzun yıllar kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hem toptan hem de perakende satışlarımız da mevcuttur. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için ürün yelpazesini gün geçtikçe arttırmaktadır. Bunlardan bazıları ise; karali zeytin satışı, karali çay satışı, kuki şekerleme çeşitleri, prizma bakliyat ürünleri, toptan Türk kahvesi satışı, şekerleme çeşitleri ile sizlerle buluştuk.

Toptan Gıda sektöründe adımızdan sıkça söz ettiren güvenilir yapımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile gün geçtikçe başarılarımıza yenisini eklemekteyiz. Müşterilerimizle karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde kurduğumuz ilişki, bizleri tekrar tercih sebebi olmamızı sağlamaktadır. Tüm ilişkilerimizi samimiyet, doğruluk ve karşılıklı güven esasına dayalı kurduk. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizleri motive ederek yolumuzda sağlam ve emin adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.

Aydoğan Toptan Gıda Pazarlama şirketi olarak müşterilerimize titizlikle sunduğumuz ürünler her zaman tercih edilmektedir. Temel değerlerimiz ise; müşteri ve sonuç odaklı çalışma sistemi oluşturmak, iş disiplini ve iş ahlakına uygun davranmak, vatanına, çevresine ve insana olan sorumluluk bilinciyle hareket etmek, bireysel başarılara değil, takım başarısına inanmak, müşteri ve insan odaklı çalışmaktır.

Stratejimiz;

Kaynakları etkin ve verimli kullanmak, toplumun tüm bireylerini düşünerek adım atmak, Türkiye’ nin her yerine ulaşılabilir olmak, en güvenilir markaların ürün ve hizmetlerini tüm müşterilere aynı standartta ulaştırmaktır.

Gösterdiğiniz destek ve ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.