elazığ merkez kuruyemiş çeşitleri satışı Turay Gıda Gülpaş Kuruyemiş

Elazığ Merkez Kuruyemiş Çeşitleri Satışı Turay Gıda Gülpaş Kuruyemiş

Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 5. Kısım 46. Yol No: 11 Perakende: Havalimanı Yolu Uzeri 4. Km No: 13 Elazığ » Merkez Merkez, Elazığ
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Elazığ Merkez Kuruyemiş Çeşitleri Satışı Turay Gıda Gülpaş Kuruyemiş
İhsan Güler
Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 5. Kısım 46. Yol No: 11 Perakende: Havalimanı Yolu Uzeri 4. Km No: 13 Elazığ » Merkez
Merkez , Elazığ
İş Alanları

Kuruyemiş Çerezci

Turay Gıda Gülpaş Kuruyemiş Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Elazığ/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Elazığ Merkez Kuruyemiş Çeşitleri Satışı Turay Gıda Gülpaş Kuruyemiş Hakkında

Mehmet GÜLER ve kardeşleri tarafından 1996 yılında Elazığ'da kurulan Gülpaş 2000 yılında şirketleşerek kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemiş ve kısa zamanda zirvedeki yerini almıştır. Gülpaş 5.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde AB standartlarında ileri teknik ve teknolojiyi üstün bilgi ve tecrübesiyle birleştirerek doğadan damaklara uzanan bir lezzet köprüsü kurmaktadır.

ISO 9001 ve HACCP kalite sertifikalarına sahip olan Gülpaş büyük bir titizlikle seçtiği hammaddeleri üstün teknolojiye sahip tesislerinde yine aynı özeni ve hijyeni gözeterek el değmeden paketler ve tüketicilere sunar. Gülpaş hem Türkiye'de hem de Ortadoğu ve Avrupa ülkelerindeki tüketicilerin ortak damak zevki olmayı hedeflemektedir.

Yüksek kapasitedeki üretim hacmiyle Gülpaş ürünlerinin daha uzun süre tazeliklerini ve tatlarını korumak için özel ambalaj ve paketleme sistemlerini kullanmanın yanı sıra geniş araç filosu, dinamik satış ve pazarlama kadrosu ile yerinde ve zamanında çözümler sunar.

Gülpaş kuruyemiş çeşitlerinin yanı sıra lokum, pişmaniye, şekerleme, kuru meyve ve kahve çeşitleri ile paketlenmiş ya da dökme olarak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Gülpaş ürünleri bugün hem Türkiye'de hem de pek çok Ortadoğu ve Avrupa ülkelerindeki seçkin market ve alışveriş merkezlerinde satışa sunulmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.