denizli tavas köfte çeşitleri siparişi Ayhan Ustam Izgara Salonu

Denizli Tavas Köfte Çeşitleri Siparişi Ayhan Ustam Izgara Salonu

Kızılcabölük Mahallesi Abidin Gürgün Caddesi No : 12 Denizli » Tavas Tavas, Denizli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Denizli Tavas Köfte Çeşitleri Siparişi Ayhan Ustam Izgara Salonu
Kızılcabölük Mahallesi Abidin Gürgün Caddesi No : 12 Denizli » Tavas
Tavas , Denizli
İş Alanları

Diğer

Ayhan Ustam Izgara Salonu Denizli Tavas'ta Sizlere Hizmet Vermektedir.

Denizli Tavas Köfte Çeşitleri Siparişi Ayhan Ustam Izgara Salonu Hakkında

Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak tavuk döner, ister dürüm şeklinde isterseniz pilav üstü şeklinde servis edilmektedir. Tane tane dökme pilavlarımız, çıtır patateslerimiz dönerlerimizin yanında sunulmaktadır. Odun ateşi kullanılarak ısıtılan fırınlarımız hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Tavuk döner pişirme dengesi konusunda oldukça hassastır. Az pişmiş döner keyif vermezken, çok pişirilen tavuğun lezzeti kaybolur. Ancak bizler yetenekli ustalarımız sayesinde tüm yiyeceklerimizi ve dönerlerimizi üstün lezzetli bir şekilde hazırlıyoruz.

Telefon ile arayarak ya da online sipariş seçenekleri ile bu nefis lezzetlere ulaşmak artık çok kolay. Özel soslarımız ile yumuşacık lavaş arasına hazırlanan tavuk dürüm sizleri lezzet yolculuğuna çıkaracak. Doyurucu lezzetler ve bütçe dostu fiyatlar ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Hızlı servisimiz sayesinde zamandan tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Yoğun çalışma temposu arasında verilen yemek molaları esnasında ya da okul çıkışı keyifli zaman geçirmeniz için menülerimiz hizmetinizdedir. Deneyenlerin tekrar tekrar yemek istediği tariflerimiz, sizler için hazırlanmaya aralıksız devam etmektedir. Güler yüzlü personellerimiz, sabah erken başlayan çalışma tempomuz ile yaz kış restoranımız hizmet vermeye devam etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.