denizli merkezefendi taze balık çeşitleri Deniz Balık Evi

Denizli Merkezefendi Taze Balık Çeşitleri Deniz Balık Evi

Kazım Kaynak Caddesi No: 52 Merkezefendi Denizli » Merkez Merkez, Denizli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Denizli Merkezefendi Taze Balık Çeşitleri Deniz Balık Evi
Mustafa Arslan
Kazım Kaynak Caddesi No: 52 Merkezefendi Denizli » Merkez
Merkez , Denizli
İş Alanları

Diğer

Deniz Balık Evi Denizli Merkez'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Denizli Merkezefendi Taze Balık Çeşitleri Deniz Balık Evi Hakkında

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini en üst seviyede tutmak adına dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Personel ekibimiz, restoran sektöründe uzun süreler çalışarak mesleğin gerekli niteliklerini edinmiş, pozitif enerjili ve dinamik kişilerdir. Sizlere sevdiklerinizle birlikte tadına doyum olmaz lezzetler tüketmeniz için rahatlıkla konuk olacağınız bir ortam oluşturduk.

Izgara bizim işimizdir. Restoranımızda müşterilerimize taze balık ızgara, köfte ızgara köfte gibi ürünlerimizi çeşitli mezelerle birlikte sunmaktayız. Lezzetlerimizi üretirken hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktayız. Modern, kalite ve şık bir şekilde dizayn edilmiş yemek salonumuzda geniş bir lezzet yelpazesinden oluşan menümüzle sizlere hizmet sağlamaktayız. Firmamız, hijyen eğitimi almış olan personelimiz tarafından gün içerisinde düzenli bir şekilde sterilize edilmektedir. Dilerseniz kilo ile balık siparişi de verebilirsiniz.

Bizlere firmamızın müşteri iletişim numaralarından arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizleri de hizmet sağladığımız müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Hizmetlerimiz sizlerin bütçesine en uygun şekilde fiyatlandırılmaktadır. Aileniz veya sevdiklerinizle unutulmayacak dakikalar geçirebilmeniz adına sizlerin restoranımıza davet etmekteyiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.