çorum merkez toplu yemek siparişi Lokanta Florya

Çorum Merkez Toplu Yemek Siparişi Lokanta Florya

Çepni Mahallesi Fen Lisesi 1. Cadde Çorum » Merkez Merkez, Çorum
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Çorum Merkez Toplu Yemek Siparişi Lokanta Florya
Şahin Yılmaz
Çepni Mahallesi Fen Lisesi 1. Cadde Çorum » Merkez
Merkez , Çorum
İş Alanları

Diğer

Lokanta Florya Olarak Çorum Merkez'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Çorum Merkez Toplu Yemek Siparişi Lokanta Florya Hakkında

Restaurantımızın temizliğine özenle dikkat ederek gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi en güzel şekilde karşılayarak evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Temiz ve nezih mekânımız sayesinde sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Mevlit, düğün, açılış ve kutlama gibi özel günleriniz için de toplu yemek siparişi alıyoruz. Tercih ettiğiniz yemeği, anlaşma yapmış olduğumuz tarihte hazır ederek sizlere güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Hızlı servisimiz sayesinde yemeğiniz soğumadan elinize ulaştırılmaktadır.

Lokanta Florya olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için her zaman çok çalışıyoruz. Sizlerden gelen değerlendirmeler doğrultusunda kendimizi her geçen gün daha fazla geliştiriyoruz.

Yemek çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımızdan mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Sizleri bekletmeden en kısa sürede dönüş yaparak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.